Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 72 órás fogamzásgátlót lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

72 órás fogamzásgátlót lehet recept nélkül kapni? Valaki irjon. Nagyn fontooos. és mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 10. 12:05
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
nemvédekeztünk..
2011. ápr. 10. 12:24
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

De basszus már.

Oké, hogy vkinek kiadták, de és?

Tudjátok minél gyorsabban beveszi vki, annál nagyobb az esélye, hogy hat.

Ha elmegy először a patikába, aztán közlik, hogy nem adják oda, akkor mehet az orvoshoz, és újra vissza a patikába.

Nem egyszerűbb rögtön orvoshoz menni és felíratni?


És miért nem vagy képes elmenni orvoshoz te észlény? Most várod a csodát, vagy mi a franc?

Aztán majd nézhetsz, ha terhes leszel.

Ne legyél már ennyire id*óta. Húzzál el orvoshoz.

2011. ápr. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

A barátodnak meg persze, hogy nincsen semmi problémája. Nem ő lesz terhes, nem neki kell idegeskedni a következő menzeszig, nem ő megy abortuszra, nem ő szüli meg, akkor lép le amikor akar.

Fogadok nem vagy több 16-nál.

2011. ápr. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
nem mondtam hogy nem megyek el orvoshoz!!...és minnél hamarabb meg akarom venni a gyógyszert..remélem hatni fog...
2011. ápr. 10. 12:37
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

72 órán belül bekell venni! Minnél hamarabb megszerzed, beveszed, ahogy kell és minnél biztosabb, hogy hat. Többet meg ne szexelj óvszer nélkül, meddig tart felhúzni a srácnak?

Én sose engedném meg, hogy védekezés nélkül megtörténjen a dolog, mivel nem ő fogja majd viselni a következményeit, ha gyerek lesz, hanem én.

Eszed lehetne... te vagy a nő!!!


22/L

2011. ápr. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
hát minél hamarabb meg akarom vennii..hát ha most nem lesz semmi gond akkor sohatöbbet!
2011. ápr. 10. 12:58
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
En nem Magyarorszagon elek, de nekem recept nelkul kiadtak. Amugy hulyeseg, h ha nem adjak ki. Igy en 1 orara a "baleset"utan bevettem, es tudjuk, h minel hamarabb veszi be az ember, annal nagyobb a valoszinusege, h hatni fog. Ha elkelett volna menjek orvoshoz talan az is meglehet h proglamalas nelkul nem fogad, es akkor varnod kell.
2011. ápr. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Magyarországon nem adják ki,mert nem kockázatják meg a pénzbírságot.Az ügyeletre pedig nem kell időpontot kérni,csak oda kell menni!
2011. ápr. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

receptre adják ki.

és azért is fontos,hogy az orvos tudjon rólad,mert ez nem c-vitamin.

nagyon sok hormon van benne és komoly bajod is lehet tőle.

mindenképp menj orvoshoz!

2011. ápr. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!