Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Barátnőm tabit fog szedni, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm tabit fog szedni, és nem tudjuk mennyire véd. Ez mellett még kell-e gumival védekezni, vagy mehet teljesen minden nélkül, és akár el is mehetek benne?

Figyelt kérdés
2008. febr. 10. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen egy ideig kiegészítő védekezést is kell alkalmaznotok!Ha a mensije 1 napjától kezdve szedi,akkor elméletileg 7 nap múltán már véd,de ha a mensije más napján kezdi el szedni,akkor mind 2 esetben ajánlatos 1 hónapig még kiegészítős védekezést alkalmazni!
2008. febr. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
A betegtájékoztatót meg díszek találták ki????Talán el kellene olvasni.Van olyan tabi ahol az első egy hónapot javallják,van olyan ahol az első egy hetet,van olyan ahol az első 2-3 napot és van,ahol semmit.Mivel rengeteg fogamzásgátló tabletta van forgalomban,így tényleg csak az orvos,vagy a betegtájékoztató tudja megmondani,hogy meddig kell.Meg amikor elkezdtem szedni,akkor találtam valami oldalt ahol fel voltak sorolva ezek.
2008. febr. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A betegtájékoztatóban benne van, hogy mikortól véd (mivel nem írtad le a gyógyszer nevét, így nem tudom)! Ha letelik ez az idő, utána már bátran szexelhettek gumi nélkül, hisz a tabletta 99,99% -os hatékonyságú!
2008. febr. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A tabi lényege az, hogy véd.-) Nem kell mellette mást hazsnálni, ha rendesen szedi, és betartja a tájékoztatóban leírtakat.

Figyeljetek azokra oda és akkor nem lesz baj, lehet önfeledten szeretkezni.-)

2008. febr. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!