Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan történik a fogamzásgátl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan történik a fogamzásgátló gyógyszer felírása?

Figyelt kérdés
az a helyzet hogy szeretnék gyógyszert íratni ekkor az orvos megis vizsgál ott lent is mert én nem rég voltam rákszürésen egyéb problémám pedig nincs azért kérdezem mert pont menstruálok így mehetek?meg azt hallotam h aki nem magándokihoz megy annak csak úgy találomra felírnak 1 gyógyszert pedig előtte kéne pár vizsgálat.akkor most hogy is van ez?
2011. ápr. 18. 08:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Az bizonyos, hogy némely nőgyógyász csak úgy felír egy gyószert kivizsgálás nélkül. Ez az, amit nem szabad hagyni. Gondolom csak jót akarsz magadnak, így, ha a doki egyből felír valamit, mondd meg nyugodtan, hogy te szertnéd, ha kivizsgálna(vagyis elküld vérvételre, meg amit kell). Ha megmondod, hogy semmi bajod, és éppen menstruálsz amúgy is, akkor nem leszel felkényszerítve az asztalra, hogy márpedig akkor is.:)

Bár a helyedben én inkább akkor mennék, ha már nincs meg, és legalább megvizsgál még egyszer.

2011. ápr. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha mész a dokihoz vidd el az érvényes rákszűrési leletedet és mond el, hogy gyógyszer miatt jöttél. Mond el azt is, hogy menstruálsz és ha nem küld vérvételre akkor kérd.

De szerintem jobb, ha megvárod a menstruáció végét, ugyanis ebben a hónapban már úgy sem fogod tudni elkezdeni szedni.

2011. ápr. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!