Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Veletlenul tablettat vettem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gotenkz kérdése:

Veletlenul tablettat vettem a het napos szunetbe, mien hatasai vannak, lehet valami bajom?

Figyelt kérdés
A het napos szunetem elso napjan veletlenul bevettem egy tablettat.Tortenik valami ? Mien gondokat okozhat?Mit csinaljak ?
2011. ápr. 18. 16:54
 1/7 anonim válasza:
Milyen 7 napos szünet?
2011. ápr. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
semmit nem tudsz utólag tenni, a következő ciklusod egy tablettával rövidebb lesz. Remélhetőleg nem 3 fázisú gyógyszert szedsz.
2011. ápr. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

első:

az ember 21 napig szedi a fogamzásgátló tablettát és utána 7 napig szünetet tart, ekkor jelentkezik a megvonásos vérzés. Így alakul ki a 28 napos ciklus.

2011. ápr. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

két választásod van: (ha tegnap, vagy ma vetted be)

1. szeded tovább a második levelet és így 1 hónappal eltolod a ciklusod

2. nem szeded tovább, eggyel kevesebbel kezded a következő hónapot, ezért kiegészítő fogamzásgátló módszert kell használnotok (legalább az 1. héten)

3 fázisú a tabletta esetén ez nem biztos, hogy jó ötlet

2011. ápr. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hogy hogy egy nappal rovidebb??? s mi az a 3 fazisu tabletta .en yazmint veszek.de arthat vmit h egyet pluszba vettem ? nemjon meg a havim vagy nemleszek jol vedve???
2011. ápr. 18. 17:15
 6/7 anonim ***** válasza:

3 fázisú tabletta: az 1. a 2. és 3. hétre való tabletta színében eltérés van általában, a leírásban is benne van ha 3 fázisú


egy nappal rövidebb: 21 nap helyett csak 20 napig fogod szedni


bajod nem hiszem hogy lesz tőle

2011. ápr. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

persze nem csak színben, hanem összetételben is különböznek


mivel 21 helyett csak 20 tabit veszel be ez olyan mintha elfelejtetted volna bevenni az egyik nap, vagyis a fogamzásgátló hatás nem garantálható teljes mértékben

2011. ápr. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!