Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért küldött a nőgyógyász...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért küldött a nőgyógyász egyszerű tabletta felíratás miatt MRI vizsgálatra is?

Figyelt kérdés
nagyon félek
2011. ápr. 18. 21:17
 1/9 Hóvirág.89 válasza:

ezt tőle kell megkérdezned!

Megvizsgált téged?

vannak panaszaid?

mi áll a beutalón?

2011. ápr. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát, ezt tőle kellene megkérdezni!


Fogamzásgátlót írattál?


Ha mri-re küldik az embert, ott valami apróságot akarnak észrevenni. Mit írt, hova kéri az mri-t, melyik testrészre???

Háát, nem értem, miért küld oda. Főleg azért nem értem, mert a belső nemi szerveket ultrahanggal is jól látni, felesleges az mri.


Kérdezd meg tőle, mert szétizgulod magad! Szerintem csak szimplán lökött, vagy félreolvastad az orvosi rövidítést!

21/l

2011. ápr. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert valószínűleg, ő tényleg egy alapos orvos és meg akar győződni arról, hogy minden rendben van veled és nincs semmilyen ellenjavallata a tabletta felírásának. Ne aggódj!
2011. ápr. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
megvizsgált persze de ezenkívül elküldött vérvételre meg erre az mri -re . nemtom semmi értelmeset nem találtam a beutalón. tapasztalatom meg semmi ilyenennel nincsen
2011. ápr. 18. 21:23
 5/9 A kérdező kommentje:
kért vizsgálat: medence
2011. ápr. 18. 21:25
 6/9 anonim ***** válasza:
Sokkal alaposabb egy MRI vizsgálat, mint az ultrahang. Ne izgulj, nem lesz baj.
2011. ápr. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nos, akkor szimplán egy nagyon felelősségteljes orvos! És örüljünk neki, hogy alaposan kivizsgál, mielőtt felírja neked a tablettát.

Az mri a daganatokat szűri ki, nyilván nem lesznek daganataid, csak óvatosságból utánajár. (Bár uh is észrevenné.) Őrület, hogy milyen végletei vannak az orvosnak is! :) Örüljünk, hogy te a jó végletet kaptad!


üdv 21/l

2011. ápr. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát pedig bizony vmi gyanúja biztos, hogy van a dokinak. Ugyanis feleslegesen senkit nem küldenek el mr-re. Persze ez nem azt jelenti, hogy biztosan vmi súlyos gondod van. Csak esetleg van vmi probléma, és ilyenkor mindig a legrosszabbat kell kizárni legelőször.

De az orvost kellett volna megkérdezned.

2011. ápr. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Dohányzol?Mert antibébi+cigi=szívproblémák és bele is lehet halni .
2011. ápr. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!