Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » '14/L A Dm-ben kapható gumi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

'14/L A Dm-ben kapható gumi óvszer és terhességi tesz is?

Figyelt kérdés
Az van hogy a barátom-nak el fogyott a gumija és 2 szer is gumi nélkül csináltuk csináltuk de most meg akarom nézni hogy terhes e vagyok mert akkor az nem jönne valami jól és hogy van itt a mi városunkban Dm szóval azért nem patikában venném meg a tesztet mert ott ismerek mindenkit és a dm-ben pedig nem... és milyen lenne már..és a szüleimet meg azért nem kérdem meg mert anyukám nem tud róla hogy nem vagyok szűz csak apukám.. és milyen már hogy egy férfi veszi meg a terhességi tesztet...
2011. ápr. 20. 20:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Lehet kapni mindkettőt.A teszt kb.800 ft körül van,de ez márkától is függ,az óvszer szintén.

Ha elfogy az óvszer,akkor nem az a megoldás,hogy nélküle csináljuk!!!! Még csak 14 éves vagy,ennyi eszed hogy lehet,hogy megkockáztatod a terhességet? A "férfi" pedig ugyanúgy vehet terhességi tesztet!Nem csak a jó oldalát kell élveznie a dugásnak,hanem adja az arcát is ahhoz,hogy egy marha volt és nem védekezett,emiatt pedig lehet,hogy teherbe ejtett egy 14 éves gyereket.

2011. ápr. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Am nem vagyok terhes vetettem tesztet és 2 -t is csináltam tegnap délután és ma reggel és nem vagyok terhes :) ezt megúsztam!:D
2011. ápr. 23. 10:45
 13/19 anonim ***** válasza:
Hány nappal a szex után csináltad meg a tesztet?
2011. ápr. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
Így bő 7 év után megkérdezném... Teherbe estél?:D 19f
2018. febr. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Íííí ez engem is érdekelne :DD 16/L
2018. febr. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Még mindig érdekel
2018. szept. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Engem is 16L:DD
2019. márc. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Még mindig :D xD
2019. ápr. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Erre már nem kapunk választ. Szerintem elfoglalta a gyereke...
2021. júl. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!