Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hányszor tolhatom el a mensime...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányszor tolhatom el a mensimet a fogamzásgátlóval, egymást után?

Figyelt kérdés
Csináltatok már ilyet? 2x szeretném, mert pont mind a kétszer nagyon rosszkor jönne meg.
2011. ápr. 26. 10:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne nagyon tologasd. Nem egészséges. 1x még belefér, de ilyen hamar egymás után... vagy úgy kell tervezni a programot előre, vagy nem kell olyankor nemi életet élni, amikor megjön.
2011. ápr. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én egyszer megtettem és eléggé ráfáztam, mert bár eltolni sikerült, de a levél közepén megjött, és iszonyúan fájt, meg vagy egy hétig véreztem. ez ilyen áttöréses vérzés volt, hát sokra nem mentem a tologatással, szóval én nem is ajánlom neked.
2011. ápr. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Még egyszer is nagyon gázos, amit nyersz a vámon, elveszíted a réven. Mi az a két űberfontos és pucér buli, aminél nem menstruálhatsz? Vagy a tampon miért van kilőve?
2011. ápr. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én lindynette20as fogamzásgátlót szedek, és már volt rá pl hogy eltoltam vele én is a menstruációmat. Eddig asszem kétszer volt rá példa, de nem egymás után..sőt. Nekem anno még a nőgyógyász azt monda, hogy egy évbe max egyszer tegyek ilyet, ha nagyon muszáj.

Tehát én úgy gondolom, hogy ha egyszer eltolod, attól még nem lesz semmi bajod, nekem legalábbis semmilyen mellékhatása nem volt, viszont én kétszer egymás után nem merném.

Ha van rá lehetőséged, kérdezd meg az orvosodat előtte.

2011. ápr. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szia! szerintem se nagyon csinálj ilyet,nagyon sok rossz következménye lehet. Előfordulhat,hogy most jelentkezik,és neked is ilyen áttöréses vérzésed lesz,mint az egyik válaszolónak,de az is előfordulhat,h később jelentkeznek emiatt komoly gondok,mert nagyon felborulhat ettől a hormonháztartásod. Nekem is azt mondta a dokim,hogy max egy évben egyszer csinálhatok ilyet,de többször nem,főleg nem egymás után :S


Kis érdekesség: Az egyik osztálytársamtól hallottam,h az egyik ismerőse folyamatosan szedi a gyógyszert,tehát soha nem menstruál. Most szerintetek? Normális az ilyen?? Az még a legkisebb gondja lesz,hogy ha nem lehet ezekután gyermeke....

2011. ápr. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm csajok :)
2011. ápr. 26. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!