Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen orvosi vizsgálat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen orvosi vizsgálat szükséges fogamzásgátló szedése előtt? Illetve feltétlen kell?

Figyelt kérdés
3 féle "simát" szedtem már, és 2 fajtát, amit szoptatás alatt is lehet. (Előbb utóbb közti vérzések jelentkeztek, bár voltak az első két fajtánál rendszertelen szedések is. ) Már hónapok óta nem szoptatok, és szeretnék tablettát szedni. Novemberben voltam rákszűrésen (P2 lett). Ha kiadják recept nélkül a tabit a helyi patikában ti elkezdenétek szedni úgy, hogy nem orvos írta fel? Azelőtt sose vizsgált meg, csupán ránézésre írt fel egyet. Most üljek ott órákat a váróban? Felesleges az időpont (mivel nem tartják be), és ha a patikába bemegyek olyat adnak, amilyet kérek (recept nélkül). A Laurina-ról sok jót olvastam, alacsony hormontartalmú, talán ezt szedném én is.
2010. febr. 8. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

Hát ahogy olvasom te már eldöntötted ezt a kérdést...

De szerintem menj el dokihoz, más is kibírja azt a pár óra várakozást

2010. febr. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a fogamzás gátlót vizsgálatok előzik meg. legfőképpen vérvétel. csak úgy látatlanban felír valamit az orvos akkor vagy nagyon profi vagy pedig egy idióta. mindenkinek másféle fogamzásgátló kell. ezért kell a vizsgálat. bár azt nem tudom, hogy a vérvételen kívül milyen vizsgálat kell.
2010. febr. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
Ha doki írja fel, őt terheli a felelősség bizonyos mértékig. Ha a saját szakálladra szeded és gond van, mit mondasz neki? Hülye voltam, de most segíts? Akkor legalább azt szedd, amit régebben felírt.
2010. febr. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
Ha alapból gondod volt a tablettával, akkor miért nem akarsz orvoshoz menni? Szerintem jobban járnál..:S
2010. febr. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
56%
ezt a kérdést már egyszer feltetted és sztem kaptál rá egy pár választ....
2010. febr. 9. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!