Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért ilyen drága a yadine?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen drága a yadine?

Figyelt kérdés
7000 ft. Mitől ilyen drága? Miben különbözik a 2-3000 ft-os tabiktól?
2011. ápr. 26. 22:58
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Talán mert 3 havi adag árát nézted?22/F
2011. ápr. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem! :) vannak olyan tabik (3 havi adag) ami 2-3000 ft.
2011. ápr. 26. 23:04
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A miénk is 6500-3x21.Nem tudom,hogy a drágább jobb-e,de,mint laikus azt mondanám,hogy valószínűleg a drágább kevésbé viseli meg a nő szervezetét.22/F
2011. ápr. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a drágábbak általában kevesebb hormont tartalmaznak, én yasminelle-t szedek, az 7500 3 hónapra... lehet kapni pl 3e környékén a cypromix-et, diane 35öt..de ha megnézed, ezek nem konkrétan fogamzásgátlók, hanem a mellékhatásuk az, hogy meggátolják a fogamzást, a főhatásuk pedig a bőr, a haj zsírosodásának és a szőrösödésnek a mérséklése...
2011. ápr. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A Diane meg a Cypromix azért 2000-3000 ft, mert TB által támogatottak, mivel ezek ténylegesen gyógyszernek minősülnek. A többi 5500-8000 ft közt mozog.
2011. ápr. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ahogy már leírták, az olcsóbbak TB támogatottak, mert elsősorban nem fogamzásgátlók, hanem erős hormongyógyszerek. Szóval eszedbe se jusson az ára miatt ilyen gyógyszert kérni, mert csak nagyon indokolt esetben szabadna felírni.

Esetleg nézd meg a Volina árát, mert az teljesen ugyanaz, mint a Yadine (csak más a gyártó).

2011. ápr. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm!!! Az az igazság, hogy már szedem a yadinét 1 éve és más gyógyszert eszembe sem jutna az olcsósága miatt venni! Csak kíváncsi voltam, hogy miért ez a nagy szórás! Az mondjuk tény, hogy semmi mellékhatása a yadinénak. Nem híztam, nincsenek szervi bajaim stb . Bár a cicim sem nőtt! :D
2011. ápr. 27. 09:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Én Dienillet szedek, az is elég drága:S Szerintem jó lenne, ha a fog.gátlókra is tennének állami támogatást, jó, hogy az államnak nem érdeke, hogy ne termelődjön új nemzedék, de szerintem inkább kéne támogatniuk a megelőzést, mint az abortuszt.
2011. ápr. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!