Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet baj? Vedekeztunk.

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet baj? Vedekeztunk.

Figyelt kérdés

Lefekudtunk a baratommal. Felhelyeztuk az ovszer is rendesen es ugy csnaltunk, de kb olyan 5-10 percig. es nem elvezett el bennem. Lehetek terhes?

azt is hozza teszem, hogy eloszor nem sikerult feltenni az ovszert rendesen mivel nem volt eleg kemeny, szoval csak felig tudta felhuzni ra, es ugy is csinaltuk, de fogta hogy ne csusszon le es nem nyomta bejjeb. de ugy nem csinaltuk sokaig, es aztan vettunk egy uj voszersz, amit aztan fel tudtunk tenni rendesen.

Az aktus utan vizet is eresztettem bele, hogy megnezzem lyukas-e, de nem volt baj.

Akkor ugye nem lehetek terhes? Azt tudni kell, hogy 3 hete kesik a havim.


2011. jún. 5. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondolom ebben tudatában már egy tesztet meg csináltál?
2011. jún. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem, nem csinaltam.
2011. jún. 5. 21:07
 3/7 anonim válasza:
57%
nekem is ugyanez a helyzet.:/
2011. jún. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
vagyis ilyesmi..:|
2011. jún. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
De mi akadályoz benne hogy meg csináld?2.000ft rá szánsz és már ki is derül.
2011. jún. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

elég 500 forint is. de egyébként kizárt, hogy terhes legyél.

gondolom kb. 14-15 éves lehetsz, ilyen korban annyira nem meglepő, ha rendszertelen.


"mivel nem volt eleg kemeny, szoval csak felig tudta felhuzni ra, es ugy is csinaltuk, de fogta hogy ne csusszon le es nem nyomta bejjeb."

abban mégis mi a jó, ha lankadt f@sszal szexel?...

2011. jún. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 tara cica válasza:
Nyugi. 1 tipp, ha ezen idegeskedsz...[pár hónapja én is voltam így (kb 2-3 hónapig), de miután abbahagytam az idegeskedést megint redszeresen megjött és nem volt semmi probléma]. Szal nyugi és ne görcsölj rá, akkor minden oké lesz :)
2011. jún. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!