Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ma voltam együt batátnömel és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma voltam együt batátnömel és ma nincs nyitva nögyogyász és elégé be vok parva mert bele élveztem de nincs gyogyszer mit tudnák tenni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 30. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
gratulálok misike.aktus után kimosta legalább magából?
2011. ápr. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
De gumit éjjel-nappal vehetsz bárhol...
2011. ápr. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbáljatok valamelyik kórház, vagy klinika nőgyógyászatán íratni.
2011. ápr. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha kimossa magából az nem sok mindent ér =S

ÜGYELET az viszont van mindenhol!

Szent Margit kórház 72 órás tabletta , lent a recepción mondjátok, hogy mit szeretnétek és eligazítanak... írnak fel tablettát és tudnak segíteni, hogy lehet kiváltani( szerintem örs vezér tere például) kb 5500 ft és egy doboz gumit nyugodtan vehettek mellé ugyanis most fogja kicsinálni a barátnőd a szervezetét 3havi fogamzásgátlónyi anyaggal...

2011. ápr. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 napietus ***** válasza:
menjetek az ügyeletre. legközelebb meg eszeteken legyetek.
2011. ápr. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
67%
Idióta vagy.
2011. ápr. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!