Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Új vagyok a szexuális életben,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új vagyok a szexuális életben, nem rég feküdtem le a barátnőmmel (védekeztünk) az idősebb testvérem adta az első óvszert és azt mondta, hogy ez a legjobb még a Durextöl is jobb, igaz ez?

Figyelt kérdés

( [link] )<ilyet vettem.

És arra lennék kíváncsi még, hogy mi az a Dotted és az Anatomic óvszer?( [link] )és ( [link] ) látom a külömbséget,de a "Dotted" csajoknak kedvez míg az "Anatomic" nekem?vagy mi?

Tegnap vettem egy Classic 3darabos kiszerelést ami 90dinár volt azaz körülbelül ~200ft.Kérem szépen ne írjatok bunkó válaszokat.Kösz előre.15/f <<Tudom, hogy korai de megtörtént jó volt akartuk mindketten.


2011. máj. 5. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem igaz, a márke teljesen mindegy. Annyi a lényeg, hogy kényelmes legyen a használata.
2011. máj. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
na jól van de azért egy legolcsóbb óvszertöl biztos jobb egy durex vagy valami nem?és mire jó az anatomic meg a dotted?
2011. máj. 5. 16:46
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy jobb. A Durexnél a márkát fizeted meg csak.


Ez az Anatomic meg Dotted meg színtiszta marhaság.

2011. máj. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

a dotted az érdes/bordázott.. tehát az óvszer külsején vannak ilyen kiálló részek..


az anatomic meg szerintem az, mint a durexnél az a performa vagy melyik, ami késlelteti az orgazmust a fiúnak

2011. máj. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
aham köszönöm a válaszokat :D
2011. máj. 5. 18:47
 6/7 álom manó válasza:
hát azért az nem igaz, hogy mindegy, milyen a márka.. nem véletlen kerül többe a durex mint pl egy tescos, jelentősen más a kettő, sokkal kényelmesebb a durex és biztos hogy ott marad, a rossz minőség például folyton lepereg és huzogatni kell vissza.
2011. máj. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én speciel jobban szeretem ha Durexet húz..:)abban jobban bízom:)bár azt mondják h a rossmann saját márkájú óvszere sem rossz:)
2011. máj. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!