Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » ÁTIRTAM MOST OLVASSÁTOK....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ÁTIRTAM MOST OLVASSÁTOK. :12:30 kor maszturbáltam (fiu vagyok) utánna megmostam a kezem (NAGYJÁBÓL) és a himvesszőt (de lehet hogy maradt pár sperma rajta, mert kicsit siettem). Később 15:00 kor találkoztam a barátnőmmel, (? )

Figyelt kérdés
nála elmentem wc re (megfogtam a himvesszőm), utánna kezet mostam de csak langyos vizzel szappan nélkül(megint siettem,csak nagyjából mostam meg). . . Utánna 15:30 megujjaztam kb 1 órán keresztül. Közben rajtam farmer volt nem vettem le a barátnőm simogatta Himvesszőt nadrágon kerezstül és ő is benyult a saját puncijába . Gyakorlatilag vagy a kezemen lévő esetleges spermáktól ami még a déli maszturbálásból maradt vagy a nadrágon keresztül átjutó spermáktól Lehet e terhes a barátnőm?? pár nap mulva kell megjönie a menstruációjának,de kb 1-2 het azt mondja kicsit megvan hizva kerekebbek a mellei,nagyobbak,kicsit rosszul érzi magát..és ma pedig hányingere is volt..de ő szerinte a hányinger azért van mert nagyon megfázott és fáj a feje stb..és ilyenkor hányingere szokott lenni..hát nemtudom.
2011. máj. 5. 21:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%

"a déli maszturbálásból maradt vagy a nadrágon keresztül átjutó spermáktól Lehet e terhes a barátnőm?? "

hát attól nem, de nagyon okos vagy, kezet kellett volna mosni, Én 2szer is átmosom szappanos vizzel.

2011. máj. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
De most komolyan múltkor is hallottam egy ilyen esetet és hármas ikrek születtek belőle, asszem Romániában volt.
2011. máj. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
18%
a kérdésedre nem tudom a választ , de velem is ugyanez van mint a barátnőddel:S
2011. máj. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Mikor volt ez,hány napja?

Te a gatyádban élveztél el?

2011. máj. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
A spermium nem ideális körülmények közötti tárolás esetén húsz perc-fél óra alatt elpusztul. A kezed NEM ideális tárolóhely, valamint ezek nem kismanók, hogy átmásszanak a nadrágodon... semmi esélye hogy terhes legyen, de azért a jövőben vigyázz.
2011. máj. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
11%

Sok múlik a körülményeken, de együtt érzek a barátnőddel..mi nők képesek vagyunk nagyon beparázni ilyenek miatt :S

szerintem nem terhes,de nem ártana elmennie nőgyógyászhoz

2011. máj. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy Te kis idióta, hogy nem tudod azt, hogy így nem lehet terhes. Inkább sterilizáltasd magad, mert még elszaporodtok.
2011. máj. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Basszus... emberek olyan undorítóak ... :S És így fogják meg a kezükkel a bkv-n a csöveket... én meg utánuk... nah pffujj.. tudom van ennél rosszabb is, de azért gyerekek. HIGIÉNIA!!! Én ha átmegyek barátomhoz az a minimum h elötte le zuhanyozom :O
2011. máj. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
JÉÉÉZUSSSOM :|||| velem is ez volt de nálam megmosatlan kézzel :|
2011. máj. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Utolsótól kérdezném,hogy mi lett a vége annak hogy mosatlan kézzel ujjazták?
2011. máj. 8. 12:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!