Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kádban szex? :$ vélemények,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kádban szex? :$ vélemények, tippek, és kérlek homályosítsatok fel a víz+gumi alias a kádban óvszerrel való védekezés kockázatairól kérlek!

Figyelt kérdés
amit a fentiekben leírtam, barátnőmmel kádban is ki szeretnénk próbálni, viszont hallottam pár dolgot ezen a téren, pl a gumi elvileg gázos, stb...értelmes válaszokat pls^^
2011. máj. 5. 22:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
28%
tableta szedése gondot okoz?
2011. máj. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Őszintén szólva én nem csináltam még gumival a kádban...szerintem tuti lecsúszna.De amúgy nagyon jó a kádban,sőt a tusolóban is.:)
2011. máj. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
A gumi nem gázos, hanem vízálló. Erős oldószerben ne csináljátok.
2011. máj. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
66%
Bár nem próbáltam, de szerintem vízben elfogyna a csúszósság.
2011. máj. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Annyiban okoz gondot, h még nem szed tablettát...:/ kényelmesebb lenne de még "fiatalok" vagyunk... 16-16... nem prédikálást kérek, csak információkat, tanácsokat...:$
2011. máj. 5. 22:18
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát nézd,nem tudod meg amig ki nem próbáljátok...Sok sikert!:)
2011. máj. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
31%
szerintem mehet gumi nélkül. 1 gyerek ide-oda. nemgáz.
2011. máj. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
22:21 ahan jah;)) igazi életcél lenne a korunkban!!(Y) kár h nem vagyok mellé "hiperpigmentált" is akkor az már 90 plusz pont felvételinél a gyerekkel eggyütt!! :D
2011. máj. 5. 22:22
 9/18 anonim válasza:
81%

22:21 vagyok.

sosem árt egy puja.:D látod vannak előnyei is..hát akkor meg...

2011. máj. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Vadmeggy ***** válasza:
36%
Mert olyan kurv@sok cigány jelentkezik a felsőoktatásban, hogy sajnálod tőlük a plusz pontot. Amúgy meg szerintem kádban felejtős mert a vízben túl nagy a súrlódás és nem csúszik úgy ahogy kellene. Szerintem kádban petting és/vagy orál és utána jöhet az akció az ágyban.
2011. máj. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!