Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Együttlét közben, égő érzést...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együttlét közben, égő érzést tapasztalok a hüvelyemben. Harmadik hónapja szedek Mercilon fogamzásgátlót, és amikor együtt vagyunk a párommal, iszonyúan fáj. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Előző hónapban is volt ilyen gond, de elég hamar enyhült, és azt hittem, el fog múlni, de most megint itt van... Neki és nekem sem jó így. Tudnátok segíteni?
2009. márc. 10. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Először próbáljatok meg síkosítót használni (Sába - biobolt, teljesen hipoallergén) ha nem múlik, említsd meg a nődokidnak, mert lehet, hogy valami kis fertőzésed van, amit hamar ki tudnak kezelni, és utána újra élvezheted a szexet.
2009. márc. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
én is mercilont szedek, kb 1,5 éve, eddig semmi ilyet nem tapasaztaltam, csak azt, hogy kb fél év után mire elfogyott a 3 levél tabi, előjött vmi gombás fertőzés...azátn kezeltem,elmúlt, elkezdtem szedni a köv levél bogyókat, megint elfogyott a következő 3 levél,és megint előjött...azóta hálistennek semmi nem volt...egyszer volt,hogy én is szex közben égő érzést tapasztaltam, vettünk is canestent,mert azt hittem,hogy megint vmi gombás vmi, mert másnap már a párom is érezte magán,hogy ég, őt is kentük krémmel...de aztán el is múlt...szóval kenegesd magad canestennel kívülről,meg használhatsz tablettát is mellé (canesten combi, vény nélkül kapható) és a párod is kenegesse magát,hogy ne legyen visszafertőzés....de ha nem múlik,menj el dokihoz...
2009. márc. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hüvely gomba...vagy fertőzés....

Tudod ha szedsz akármilyen fogamzásgátlót megváltozik odalent a hüvely váladékod...ami nem lesz annyira ellenálló....Így a bacik megtudnak maradni.

Menj nőgyógyászhoz...majd ő segít vagy recept nélkül is lehet kapni krémeket kúpokat....

JA... és a PÁRODAT IS KEZELD mert, lehet hogy, tőle kapod majd vissza....ha nem kezeled...

2009. márc. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!