Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ritkán van alkalmunk együtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ritkán van alkalmunk együtt aludni. Megéri fogamzásgátlót szednem?

Figyelt kérdés
2011. aug. 20. 01:19
 1/10 anonim ***** válasza:
57%

:D alvástól én még nem hallotam hogy valaki teherbe eset volna :)


szóval ha nem tudtok együtt aludni akkor ne kezd el szedni mert nem kell de a sex hez nem kell együtt aludni :)

2011. aug. 20. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mi köze van az alváshoz a szexnek?? vagy alvás közben élvezetesebb?? szóval nem tudom, hogy elkezd-e szedni, ez nem az alvás sűrűségétől függ, hanem a cuccolás sűrűségétől, ha viszont a kettő összefügg nálatok, és mindez ritkán van, akkor felesleges... :)
2011. aug. 20. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz elaludni a fogamzásgátló helyett inkább az altatót ajánlom :D
2011. aug. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem érdemes úgyis terhes leszel
2011. aug. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Menjetek vegyetek magatoknak életet, ha az elégít ki, hogy most mennyire megmondtátok.
2011. aug. 20. 08:39
 6/10 anonim válasza:
14%

pff jesszus mariam..

mekkora bangok vagytok ti, a masik tenyleg feltesz egy kerdest.. h hatha kaphat ra rendes valaszt es nem pedig lehordjatok, stb... megis kik vagytok???? hat szep .. egy normalis valaszt nem vagytok kepesek odairni. Vagy talan ilyen magas IQval rendelkeztek h nem tudtok kovetkeztetni hogy mire gondolhat? hat akk meg sajnalom..


amugy szerintem ez toled fugg, csak vigyazz ne rontsd el magaad... nekem van baratnom aki folyamatosan szedte.. es most nem lehet gyereke :(orvos irja fel ugy szedd ! :)

es jo ejszakakat nektek :D:)

2011. aug. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
12:23 te is terhes vagy és kérdezd meg az oldalon ,mert itt szakértők vannak az orvos az képzetlen sok hülye aki azt hiszi itt kapja meg majd a jó választ
2011. aug. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
59%
es a sok hulye kozt te is valaszolsz a nagyon okos orvosi fejeddel a kerdesekre :))) oo de cuki :D:D:D .. amugy buta vagy:) az emberekkel sok hasonlo dolog megtortenik, es ha hasonlo kerdest latnak mint ahogy ok is voltak vannak, tudnak segiteni te kis okoskaa :D
2011. aug. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
CSAO! Védekezzetek más módszerrel,mert több a káros hatása a tablettának,mint a haszna.Főképp,ha keveset vagytok együtt.Szép napot!
2011. aug. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
utolsoo jol mondja :)
2011. aug. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!