Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlót szedek és még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlót szedek és még 1et sem hagytam ki mégis minden áldott nap eszembe jut hogy mi van ha teherbe esetem. Állandóan parázok, hogy teherbe esek ez már nem normális. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
tiszta őrület.mit tegyek?másik kérdés....sumetrolim csökkentheti a tabi hatását?
2009. márc. 14. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:
semmit, ne izgulj! vagy ha nagyon ezen jár az eszed akkor a tabi mellé szeretkezzetek gumival!
2009. márc. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha szedsz fogalmzásgátlót nemkell paráznod...

Ha meg nagyon ideges vagy tőle mennyé orvoshoz, nőgyógyászhoz.

2009. márc. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Eleinte én is ilyen voltam,és jó sokáig ilyen is maradtam.Majd ez idővel változik.Ha nagyon paráztok használjatok még egy kiegészítő védekezést.Vannak hüvelykúpok,óvszerek,és még az isten tudja mennyi minden.
2009. márc. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen inkabb akkor van amikor ovszerrel védekezunk. elszakadhat, lecsuszhat, stb. de a tabletta, majdnem teljesen megbizhato. ha rendesen szeded, akkor nem lehet baj. sztem biztonsagosabb mint akarmelyik masik modszer. legalabbis a terhességmegelőzés szempontjabol.. a mellékhatásokrol nem beszélek.
2009. márc. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tudom,hogy ez nem nyugtat,de csak az a biztos módszer,ha nem csináljátok!Sajnos minden védekezési mód mellett ott van az a minimális esély,hogy terhes lehetsz!Én is kiegészítő védekezést ajánlok...
2009. márc. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
Te is tudod, hogy hiszti.. megtettél mindent, fejezd be.
2009. márc. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a sumetrolim tudtommal antibiotikum.szoval csökkenti a hatását
2009. márc. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!