Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most szedek egy éve fogamzásgá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szedek egy éve fogamzásgátlót. Kell vizsgálatra mennem, vagy felírják ugyanúgy a gyógyszert, mint eddig?

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hogy évente kell rákszűrés. Felírják anélkül is, vagy időpont kell és vizsgálat?

21l


2011. máj. 22. 11:50
 1/6 Max9009 ***** válasza:
100%
Felírni felirják,csak ha kicsit is korrekt az orvos akkor megvizsgál mert kell a vizsgálat hidd el,mert bármi bajod lehet.Sztem ne csak irasd fel hanem vizsgáltasd ki magad.w
2011. máj. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Rákszűrésre el kell(ene) menni minden évben, attól függetlenül, hogy mivel védekeztek. Amúgy nőgyógyász függő, hogy elküld-e vizsgálatokra, ha normális, akkor igen. Nekem is mondta a doki, hogy legközelebb, amikor megyek úgy készüljek, hogy lesz rákszűrés, plusz vérvétel meg minden, mivel fog.gátlót szedek. De mondom, rákszűrésre akkor is el kéne menni mindenkinek, ha nem szed fog.gátlót.
2011. máj. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi, tudom, hogy el kéne mennem. Csak mire időpont lesz.... Arra már kell a gyógyszer.

Amúgy mikor először írt fog.gátlót semmi vérvétel nem volt.

2011. máj. 22. 11:58
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor azt ajánlom, hogy keress egy másik orvost... Addig keress, amíg nem találsz egy normálisat. A fog.gátló nem cukorka, ezt a dokinak tudnia kéne... Az ilyeneknek el kéne venni a diplomáját.
2011. máj. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor írasd fel, aztán kérj időpontot egy másik orvoshoz, aki elvégzi azt a vizsgálatot is, amit egy éve kellett volna.
2011. máj. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

MINDENKÉPPEN végeztesd el a vérvizsgálatot!!!

Ha rámegy a májadra - arra nincs gyógyszer!

A rákszűrést meg majd akkor, ha lesz időd rá.

2011. máj. 23. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!