Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elég lesz akkor, ha rendszeres...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég lesz akkor, ha rendszeres szexuális életet élek?

Figyelt kérdés

Rövid ideje vagyunk együtt a párommal, de én még sosem voltam nőgyógyásznál, és amíg nem fordul komolyra a dolog, nem szeretnék elmenni orvoshoz foggátlót íratni.

Elég lesz majd 2-3 hónap múlva, ha komoly lesz a kapcsolatunk és rendszeresen létesítünk szexuális kapcsolatot is ?

19/L


2011. máj. 22. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szvsz bőven ráér akár 1 év múlva is. Használjatok gumit. Utána pedig egyáltalán nem biztos, h a szervezeted bírni fogja majd a gyógyszert.
2011. máj. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Minek a fogamzás gátló? Borítsd csak meg a hormonháztartásod... és emeld csak vele a kockázati tényezőket sok betegséggel kapcsolatban. Sztem maradj a guminál, nem kell szarakodni a szedéssel és nem szívod meg ha a barátod otthagy...
2011. máj. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

és fiu vagyok szoval nem teljesen kompetens a dologba. bár én ugy gondolom és a környezetembe lévő csajok is nagyrészt h 18-20 évesen érdemes elmenni nőgyogyászhoz márcsak azért is h minden rendbe van e. megvizsgál megkérdezed h amugy lehet e foggátlo is?nemuszály feliratni de legalább tisztában leszel vele h mi merre hány méter. én ugy gondolom h ez olyan mint a fogászat. h nem csak akkor kell menni amikor szétesik az arcod hanem érdemes évente 2évente elmenni akkoris ha minden rendbe.

tudom akkor huzzak az urologiára kis farmatatásra...de nekem ez a vélemnyényem:)

2011. máj. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
ha komolyra fordul, akkor érdemes. Én is szedek, és semmi bajom nincs tőle. se nem borult fel a hormonháztartásom se semmi.
2011. máj. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ma már léteznek hormonmentes fogamzásgátlók is, egyertétek abba hogy pár hónap után érdemes csak a fogamzásgátló, de addig gumi
2011. máj. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én minden kapcsolatomnál vártam min 4 hónapot.

Azért a fogamzásgátló feliratása, akár így, akár úgy, de elég komoly lépés.

Szerintem várj pár hónapot, majd beszéljétek meg a barátoddal, hogy feliratjátok e, vagy továbbra is gumit használtok

Még ha orvos is írja fel, azért a fog. gátlónak is vannak hátulütői

2011. máj. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
ha nem félsz attól h a gumi kiszakad,vagy bármi történik vele és terhes leszel, vagy veheted be a sokkal durvább esemény utánit akkor ne szedd.én feliratnám,de persze amég nem komoly a dolog addig fölösleges,mert lehet h 2 hét múlva szaktotok és akkor minek?
2011. máj. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A dokihoz ilyenkor nem árt elmenni.

Ne adja ég de valami baj van. Azt jobb most tudni. Ez tipikusan egy olyan időpont amikor egy kontrollnak épp ideje. ÉS aztán akor már azt is megkérdezheted, egyáltalán javasolja-e neked. Mert sokszor ellenjavalt , és akkor nem esel a hitegetésbe.

2011. máj. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!