Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz 16 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz 16 évesen rendszeres szexuális életet élni? És egészséges 16 évesen fogamzásgátlót szedni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 1. 19:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%

1.: nem

2.: nem

2011. ápr. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én sima gyógyszert se szedek, csak ha kórházba visznek.

Ha tudod mi van benne, és tudod, hogy jó-e, avagy rossz, én csak akkor ajánlom.

De amúgy ezt is olyan, mint a H1N1 vakcina volt... Minden volt benne, csak az nem, amit mondtak. -ezért jó, ha van kórházban dolgozó ismerősötök-

2011. ápr. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
45%

Hagyjuk már ezt a naturista vagyok dumát, meg vakcinát..nem te gyártottad,ne okoskodj bele.

A kérdezőnek meg azt javaslom,hogy gyógyszer ügyben kérdezze meg a nőgyógyászt, a mai fog. gátlók nagyon alacsony hormontartalmúak már.Inkább,mint gyereke legyen!

Hogy egészséges-e? Ezt te tudod. A chilei szeretőm is 14 évesen kezdte és nem lett semmi baja tőle.

2011. ápr. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Lehet szerencséd van, és egyetlen mellékhatás nem jelentkezik, lehet nincs szerencséd és később még majd megiszod a levét annak, hogy mondjuk több mint esetleg 10 éven keresztül szedted. Szerintem nem egészséges, a szexuális élet is ráérne később, de a te életed úgy éled, ahogy akarod.
2011. ápr. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
nem egészséges abban a korban a tabletta, meg a szexualis élet is korai.. de minek kérdezed meg, mi mondhatunk, amit csak akarunk, akkor is a sajat fejed utan mész.. de ok, a tabi még mindig jobb, mint a megszakitás, ugyh okés.. :)
2011. ápr. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

1.Nos, hát lehet korai még, vagyis szerintem az, de ki tudja. Ha megvan a megfelelő partner, jó kapcsolat, akkor miért ne.

2.Én is 16 évesen kezdtem szedni(mondjuk én a bőrproblémáim miatt), a nőgyogyi nem mondta, hogy bajom lesz tőle.Egyébként sokan ellenzik, mert durván beavatkozhat a hormonháztartásba.

2011. ápr. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%
Nem értem miért kell egy 16 éves lánynak fogamzásgátlót szedni. Ha már ilyenkor szexuális életet élsz miért nem lehet egy rohadt gumit venni? Tönkreteszed a hormonháztartásod és a későbbiekben emlőrákra is nagyobb az esélyed. A lehetséges mellékhatásokról nem is beszélve. Hát sok szerencsét hozzá... Nem internetről tájékozódtam hanem orvostól. Miért van az, hogy én 16 évesen nem élek szexuális életet, mert korainak érzem? Pedig akármelyik buliba megdugathatnám magam de valahogy az még nem nekem való :D Én ezt sosem értettem persze van aki érettebb na de mégis... Amugy meg ha teherbe esel az a ciki, ha fogamzásgátlót szedsz 16 évesen akkor meg az a ciki így is úgy is rosszul jársz xD
2011. ápr. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom, de én megtettem mindkettőt.

Amiért majd most lepontoznak :)

29/N

2011. ápr. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem pontoztunk volna le, ha nem mondod... De megérdemled...
2011. ápr. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

20:13

Ha jólesik, engem nem zavar :)

2011. ápr. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!