Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szükséges jelen lennem ügyelet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szükséges jelen lennem ügyeleten történő, esemény utáni tabletta felírásakor?

Figyelt kérdés

Lenne egy elég kényes kérdésem, amire szeretnék gyors választ kapni amennyiben lehetséges. A barátommal együtt voltunk tegnap, és történt egy kis baleset. Félek, hogy valami baj történhet, így szeretnék egy esemény utáni tablettát venni. Még elvileg van 50 óránk. A barátom felajánlotta, hogy elmegy az ügyeletre, és felíratja receptre a gyógyszert, hogy engem kíméljen a dologtól. (Ne ismerjenek meg, mert az nem lenne túl célszerű) Szóval nekem a felírásnál ott kell lennem, vagy ezt ő is el tudja intézni? Nem tudom, hogy hogy megy a dolog.

Köszönöm előre is!


2011. máj. 22. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

Ha jól tudom ott kell lenned. Legalábbis az esemény utáni tabletta eléggé megterheli a szervezetedet, nem hiszem, hogy csak úgy felírná az orvos egy férfinak.


Amúgy meg tudni kell vállalni a felelősséget a tetteidért. Ebbe beletartozik ez is.

2011. máj. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ott kell lenned! mert egy nögyógyászhoz kell menni a tablettáért! aki megvizsgál! egy barátnöm hasonlóan járt! eggyütt menjetek sztem ! és 6000ft körül a tabletta!
2011. máj. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
neked kell ott lenned,mert a nőgyógyászhoz kell elmenni és meg fog vizsgálni utána fogja kérdezni hogy mi történt és el kell mondanod.
2011. máj. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
5000ft a tabletta
2011. máj. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sokmindentől függ, hogy mennyibe kerül. Nem mindegy a város sem, ahol élsz, és az sem, hogy melyiket írja fel a doki.

Én Dél-dunántúli városban voltam patikában gyakornok (most vizsgázok), és nálunk a Rigesoft volt 5500 forint.

2011. máj. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Különben meg van orvosi titoktartás is.
2011. máj. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!