Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Valamivel több mint 1 hete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valamivel több mint 1 hete szedek Mercilon fogamzásgátlót. A 7. szemet bevettem, de maximum 5 órára rá hánytam, tehát nem biztos hogy felszivodott rendesen. Rá két napra nem védekeztünk a barátommal. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2011. máj. 25. 16:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én is MErcilonos vagyok. 2éve szedem, valóban attól függ a védettség, ki mióta szedi.(ezt nekem a nődokim mondta)

A másik hogy én mensim első napjától kezdtem el szedni, és mondta a dokim hogy akkor már az első szem véd másnap, és mi 4.nap szexeltünk, és azóta nem volt semmi gond. Most antibiotikumot kellett szedjek a fogigátlóval együtt, és aztmondta dokim mostmár nem befolyásolja úgy, hogy teherbe esek, mivel régóta szedem, hanem úgy befolyásolhatja ennyi idő után, hogy közti vézés jelentkezhet. Nálad viszont a hányás okozhat gondot. Esemény utánit még véletlenül se vegyél be, mert az egy hormonbomba nég plusszban és az egész hormonjaidat/szervezetedet bekavarhatod vele! Menj el a dokidhoz, és kérdezzd meg, ilyenkor mi a teendő, mert félsz, hogy teherbe estél. sok szerencsét, remélem nincs baba!

2011. máj. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, bocsi most látom, hogy 5órára a gyógyszer bevétele után hánytál! Ne félj! már rég felszívódott! 4órát írnak, az a tuti, de már elötte felszívodik, 1,5-2óra szerintem a veszélyes és +1 +2óra a biztonsági idő.

Ne félj, megfog jönni! :)

2011. máj. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

09:33 vagyok

nyugi, az , hogy nem a 7 napos szünetben jött meg nem jelent semmit , van akinek a 6. napon jön meg és tart 4-5 napot, ami már túl van a szüneten .... a lényeg, hogy szedd tovább a maradék gyógyszert, várd ki a 7 napos szünetet és a 8. nap kezd az új levelet szedni .

2011. máj. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
18:29-es vagyok, igaza van az előzőnek, nekem is 6. napon jön meg! és tart 5 napig, a 8.napon rendesen beszedem az új levél első szemét. Nem befolyásolja a vérzést, hogy szeded, ugyan úgy meg kell lennie 4-5napig. De lehetséges, hogy lerövidül és kevesebb lesz a mennyisége.
2011. máj. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszi Mindenkinek, jo hogy megosztottátok velem a tapasztalaitokat! Sokkal jobban fogok figyelni ezentúl, gyógyszer mellett hányás hasmenés esetén biztosan gumival fogok védekezni. Ennyi stresszt nem szeretnék mégegyszer átélni, mint most. De megnyugtattatok, bizom benne hogy tényleg nincs baba!! A gyógyszert szedem tovább, a mensim meg majdcsak rendszerezödik egyszer! :)
2011. jún. 1. 00:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!