Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez normális tünet fogamzásgátl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális tünet fogamzásgátlónál?

Figyelt kérdés

11 napja szedek Symicia nevü gyógyszert, a tabit az első napon vettem meg ahogyan megjött és azóta még mindig "megvan" barnáspirosas (inkább pirosas) folyadék szerüség... de azt olvastam a betegtájékoztatóban hogy ez egy hónapon belül természetes (pecsételés és vérzés)

Nyugtassatok meg hogy minden rendben van elfog mullni ugye? és csak emiatt van, mert hozzá kell szoknia a szervezetemnek ugye?


2011. máj. 27. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Előfordul. Azért ne lepődj meg, ha egész levél alatt ilyen lesz.
2011. máj. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát igen...

AMugy bocsi nem vettem meg hanem vettem be... elirtam a szövegben

2011. máj. 27. 21:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Első 1-2 hónapban bármi előfordulhat, vagy majdnem. Ha a 3. hónap után sem OK, doki.
2011. máj. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
uhh, nekem egy hónapig minden egyes nap vérzett. szóval nyugi, ez teljesen normális.
2011. máj. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!