Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elnéztem a napokat és azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elnéztem a napokat és azt hittem tegnap nem vettem be és bevettem ma 2. aztán rájöttem hogy mégis bevettem tegnap csak egy másik cspmagból. Segíts mert most nem tudom mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. máj. 28. 09:43
 1/7 Smartguy86 ***** válasza:

Miért szedsz két csomagból egyszerre? Vagy nem tűnt fel, hogy az még nincs megkezdve? :O


Olvasd el a betegtájékoztatót, abban benne van minden. Legközelebb meg csak egy levelet hordj magaddal, a többit tedd a dobozban a fiókba!

2011. máj. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

egyszer velem is előfordult, hogy egy nap véletlen kettőt vettem be. nekem azt mondta az orvos, hogy sebaj, szedjem szépen végig a maradékot a csomagból (te egyel kevesebbet a csomagból, tehát hogy 21-et vegyél be!), és akkor annyi lesz, hogy a ciklus előrébb jön egy nappal.


a következő adagodat pedig az előző levélben maradt 1-gyel kezd, és utána folytasd a másik levéllel. remélem érthetően fogalmaztam.

2011. máj. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi érthetően fogalmaztál tehát szedjem úgy tovább ahogy kellene?mert hallottam olyat is hogy tartsak szünetet holnaptól?
2011. máj. 28. 09:53
 4/7 A kérdező kommentje:
és a hatás ugyanúgy megmarad?nem kell kiegészítő védekezés?
2011. máj. 28. 09:57
 5/7 anonim ***** válasza:

nekem nem mondta, hogy kellene kiegészítő védekezés. mondom, annyi, hogy mostantól szedd úgy, ahogy eddig is szoktad, ne hagyj ki egy napot, meg szünetet se, meg semmi. csak annyi, hogy az aktuális leveledből akkor hagyd abba a szedést, amikor már csak egy van. aztán az egy hetes szünet után beveszed azt az egyet is, majd belekezdesz a hiányos levélbe.


ha nagyon biztosra akarsz menni, 1-2 hétig használjatok óvszert.

2011. máj. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen:)
2011. máj. 28. 13:30
 7/7 anonim ***** válasza:
igazán nincs mit. az ilyesmi bárkivel előfordulhat!
2011. máj. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!