Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tegyünk ha a szakítás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyünk ha a szakítás csak agyban dőlt el?

Figyelt kérdés

Lényeg az lenne, hogy nem tudom mit is csináljak, mert pár napja szakított velem a kedvesem, de tudom és érzem, hogy szeret.

Megmondta, hogy szeretni iszonyatosan szeret, de megváltozott valami benne, ezt mondta: idézem "talán egy belső hang mondta hogy legyen vége". Az egészben az a pláne, hogy semmi jele nem volt kihülésnek, szakításunkat megelőző este sem volt semmi jel!

Reggel felkeltem elmentem otthonról intézni pár dolgot, hazamentem és jött a nagy megsemmisítő beszélgetés.

Nem veszekedtünk, ha mégis volt valami akkor azt 10 percen belűl megoldottuk, nem tartottam rövidláncon, nem tiltottam, nem kértem számon.

Kapcsolatunk elött mind2en sokat buliztunk, haveroztunk, de valahogy amikor összejöttünk megváltozott minden, nem érdekeltek a bulik, nekem ő volt a fontos, sőt neki is hogy együtt lehessünk.

Hete még tervezgettük, hogy hol építkezzünk meg stb stb stb.. Nagyon meg vagyok lőve, nem tudom, hogy mit csináljak. Elviekben holnap találkozunk és megpróbáljuk megbeszélni a dolgokat, vagyis én ezt tervezem..


Szerintetek lehet ebből még valami? Várjak rá?

nehéz lenne nem várni hisz én nagyon szeretem és mindenemet odaadnám érte, tudom, hogy ő is szeret csak jött valami tavaszi kattanás..


Azt tudom, hogy holnap mit ne csináljak ha vele vagyok, de akkor mit tegyek? megvagyok lőve..


2011. máj. 31. 17:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Valami történhetett, amiről te nem tudsz. Ez ilyen hirtelen nem szokott kipattanni. Ezt beszéljétek meg. Az okoktól függ, hogy lehet e folytatás. Szurkolok.
2011. máj. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg mit álmodott, mert lehet, h dicaprió nála is elsütötte az incepciót a nem túl kedves anyósod megbízására :D


sry, de ez ki akart jönni belőlem, komolyra fordtíva a szót, tényleg nem jön ilyen hamar meglepetésszerűen a kihűlés menete, biztos van vmi/vki a háttérben, ezt neked kell kiderítened, és orvosolnod.

sajnos a nők nem minden negatív dolgot osztanak meg a pasijukkal, fogadok, h az exed inkább visszahúzódó volt, mint partygirl, ők nehezebben nyílnak meg, de mivel ő szakított, ezért jogod van tudni a a szakítás igazi okát.

sok szerencsét ;)

2011. máj. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!