Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Naptármódszer+pharmatex+megsza...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Naptármódszer+pharmatex+megszakitás mennyire megbizható? Tablettát nem szedhetek, huszonévesen meg nem akarok óvszerezni.

Figyelt kérdés
2011. jún. 1. 00:28
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:
ja, hat ugy könnyű.. eddig én is azt szedtem, de aztan kiderult, h nem lehet.. nem vagyok felelőtlen, félreértés ne essék.. ha az lennék, már nagyban szexelnék minden nelkul.. :S
2011. jún. 1. 01:14
 22/45 anonim ***** válasza:
nekem ez a legmegfelelobb modszer! de tudod hany fele megoldas letezik ami jobb a semminel?! ezert mondtam h beszelj a nodokiddal! tutira mondom h lesz par jo otlete!
2011. jún. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 A kérdező kommentje:
hat, a pesszariummal meg az ilyenekkel az a baj h nem viselek el semmit, amit igy magamba kell nyomni.. :(
2011. jún. 1. 01:19
 24/45 anonim ***** válasza:

teesk, pl erre mar gondoltal?

Tapasz


Felragasztható hormonok


A fogamzásgátló tapaszt 21 napig kell folyamatosan használni, miközben hétnaponta cserélni kell - tehát ciklusonként három tapaszt kell felragasztani. A negyedik héten nem kell tapaszt használni - ekkor következik be a vérzés. A tapaszt ragaszthatod a fenekedre, a hasadra, a felkarodra vagy a felsőtestedre. A tapasz hormonális hatóanyagai (az ösztrogén és progesztagén) a bőrön át jutnak a szervezetedbe. Rendszeresen ellenőrizned kell, hogy a tapasz nem esett-e le, illetve megfelelően tapad-e a bőrödhöz. Ha elveszted vagy elold a ragasztó, akkor 24 óra után megszűnik a fogamzásgátló hatás.


Tapasz


A tapasz nagy mérete - 4,5 × 4,5 centiméter - miatt viszonylag feltűnő, amit sok lány kellemetlennek talál. Emellett az esetek mintegy 20 százalékában a ragasztóanyag bőrirritációt okoz. A tapasszal gond nélkül lehet úszni és tusolni. A vízzel ellentétben a tapasz nem érintkezhet kozmetikumokkal vagy olajjal.

2011. jún. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
ez csak egy elda van injekcio is meg rengeteg olyan dolog amirol meg nem is hallottal tenyleg szakemberrel beszeld ezt meg!
2011. jún. 1. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 A kérdező kommentje:
hormonokat nem szedhetek!!!! ha szedhetnék, akkor szedném a tablettat!!!!
2011. jún. 1. 01:30
 27/45 anonim ***** válasza:
30%
nah jo.... tudod vmit vmiert.... aszem akk kenytelen leszel bevallalni... ennyi no jo8 nekem pizsi time
2011. jún. 1. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
20%
Terhes vagy!
2011. jún. 1. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
30%

Keress más gyógyszert.

Én állandóan migrénnel küzdöttem, azt mondták a klinikán, hogy az ösztrogéntartalmú gyógyszerek fokozzák, hagyjam el.

Váltottam, azóta semmi gondom.

2011. jún. 1. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
30%
hát pedig ettől százszor egyszerűbb és biztonságosabb lenne óvszerezni...
2011. jún. 1. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!