Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Naptármódszer+pharmatex+megsza...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Naptármódszer+pharmatex+megszakitás mennyire megbizható? Tablettát nem szedhetek, huszonévesen meg nem akarok óvszerezni.

Figyelt kérdés
2011. jún. 1. 00:28
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
100%

Ez az óvszeres mese csak cirkusz egyes férfiak részéről. oké nem mondom, hogy nélküle esetleg nem jobb, de azért annyira nem "sz.r" ahogy egyesek előadják.

Mi 3 éve használunk óvszert és nem is tudom, hogy gyerekvállalás előtt szeretnék-e tabit használni...

Szóval sok a szöveg...

2011. jún. 1. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
100%

ezek a marhaságok h szorít az óvszer meg allergiásak rá meg hasonló dolgok nagy kamuk... fogadjunk, ha azt mondod neki, vagy óvszerrel dugsz vagy sehogy, akkor máris menni fog neki...(vagy esetleg elhagy, h találjon egy nálad hülyébb pcsát, de akkor ne is sajnáld)


az utolsó 2 pasimnak bőven 20 fölött volt a farka, vastagságra sem elhanyagolható, mégse nyafogtak ilyen miatt soha, sőt, mondani sem kellett nekik, h húzzanak óvszert, maguktól eszükbe jutott... hogy lehet ez?

2011. jún. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 A kérdező kommentje:
nem, tablettát többé tuti h nem fogok szedni.. nem hiztam amikor szedtem, de amikor abbahagytam, rámjött 3-4 kg :( nem nyavalyog, csak megemlitette, h szokta szoritani, de mivel nem akar bajba sodorni, ezért fel fogja húzni, én csak kerestem más alternativákat.. most ezért vagyok hülye p.csa?
2011. jún. 1. 08:39
 34/45 anonim ***** válasza:

A pharmatex hatékonysága akárki akármit állít kb. nulla. A naptármódszer szintén, mert még szabályos percre pontos ciklusnál is csúszhat el a peteérés. Ami még valamit ér, az a megszakítás, de hát mint tudjuk annak is iszonyat alacsony a hatékonysága.

Hüvelygyűrű?

2011. jún. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 A kérdező kommentje:
ezeket kombinálni akartam, hátha úgy magasabb a hatékonysága.. a hüvelygyűrű is hormonos :S
2011. jún. 1. 08:43
 36/45 anonim ***** válasza:
39%

Óvszer nélkül tényleg sokkal jobb, aki nem próbálta, ne mondja hogy nem.

De a legjobb benne a szabadság: szex bárhol, bármikor!

2011. jún. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 A kérdező kommentje:
de terhes se akarok lenni, bár annyi mindenkinek nem jön össze..
2011. jún. 1. 09:07
 38/45 anonim ***** válasza:
Nekem is fejfájásom van a tablettaszünetben és azt mondta az orvosom, hogy ez minden tablettától kijön. Annyit mondott, hogy a 3 fázisos gyógyszerektől nem lesz olyan vészes és igaza lett. Milligestet szedek és ennél is szokott fájni a gyógyszerszünetben, de 1-2 szem Quarelin elintézi. Lehet, hogy neked is 3 fázisost kéne szedned, kérdezz rá az orvosodnál.
2011. jún. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 A kérdező kommentje:
rákérdeztem, azt mondta h semmilyen hormontartalmú cuccot nem szedhetek..
2011. jún. 1. 09:19
 40/45 anonim ***** válasza:
100%
Pharmatex+megszakítással védekeztünk, egy betegség miatt egy időre le kellett állnom a gyógyszerről. most 12 hetes terhes vagyok.
2011. jún. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!