Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló tablettákkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló tablettákkal kapcsolatban mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Mármint mikor először kezdtétek szedni, jelentkezett mellékhatás, fejfájás, hányás, mellnagyobbodás, hízás stb? És a későbbiekben? Lehetőleg termékneveket is mondjatok!
2011. jún. 6. 20:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Pár hétig enyhe hányingerem volt, és egy számmal megnőtt a mellem. Jangee-t szedek 9 hónapja.
2011. jún. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ó, ez jól hangzik! Köszi a gyors választ! :)
2011. jún. 6. 21:00
 3/10 anonim ***** válasza:
Szivesen :) És persze teherbe se estem.
2011. jún. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én Gestomix-et szedek már 9 hónapja. Az elején kicsit nagyobb hangulatingadozásaim voltak a megszokottnál, de ez kb. 1 hónap után elmúlt. Ezen kívül híztam egy kicsit a cicimre, de alapból nem valami nagyok, úgyhogy ennek örültem :) Máshova nem híztam, a fejem se fájt, semmi baj nem volt.

2011. jún. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi neked is! A mell nagyobbodás jól hangzik! :D
2011. jún. 6. 21:06
 6/10 anonim ***** válasza:
Azt azért nem árt tudnod, hogy ha mégis nő a melled, abbahagyás után visszatér az eredeti méretre. Ami akkor kellemetlen, ha megnyúlik a bőröd, és lógni fog.
2011. jún. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ezt nem tudtam, köszi, hogy szóltál!!!
2011. jún. 6. 22:00
 8/10 anonim válasza:
symicia-t szedek. az első levélnél tartok. hangulatingadozást vagy fejfájást nem véltem felfedezni magamon...barna folyást és kis mértékű mellnagyobbodást igen...
2011. jún. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

1. levélnél tartok, egyelőre minden ugyanolyan, mint eddig volt!:)

Talán a bőröm kezd puhább tapintású lenni, és azóta nem jött ki új pattanásom( bár még a régiek se múltak el).

2 nap volt barnás pecsételésem, de nem kell nagy dologra gondolni, 1 tisztasági betét és kész:)

Jangee-t szedek.

2011. jún. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is Jangee-t szedek 3 hónapja. Nem híztam (talán fogytam 1-2 kg-t, de ez szerintem inkább a vizsgaidőszak miatt van:)) a melleim kerekebbek, feszesebbek, de nem nőttek meg igazán. A hajam kevésbé zsírosodik, 2 nap helyett már 3 napot is bír :) A bőrőm nem igazán változott, talán puhábbak, de még mindig van egy-két pattanás. Az első hónapban sokat görcsöltem (pedig 5. napon vettem be...), de most már kevésbé, szinte alig-alig. A menstruációs vérzésem kisebb lett, elviselhető görcsökkel, és változatlanul 5 napos. Nem fáj tőle a fejem. Vannak kisebb-nagyobb hangulatingadozásaim, de ez is inkább a vizsgaidőszak miatt van (remélem:))


18/L

2011. jún. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!