Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen tapasztalataitok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tapasztalataitok vannak a fogamzásgátló bogyókról?

Figyelt kérdés
Van itt olyan akinek elmúltak a pattanásai,vagy valamennyit is javitott a bőrén?
2009. máj. 30. 20:08
 1/2 anonim válasza:
100%

Ha a pattanásaidat akarod eltüntetni és a bőrödet javítani, akkor arra szerintem nem a fogamzásgátló a megoldás.

Hallottam már sok mindent, hogy a fogamzásgátló szépíti a bőrt.

Azt is hallottam hogy most már olyan kis hormontartalmú gyógyszerek vannak, amitől elvileg nem lehet hízni.

Bár nekem is ezt mondta az orvos, még is híztam és most meg elég nehezen tudom leadni.

Én decemberbe hagytam abba a fogamzásgátlót, nem azért mert babát tervezünk.

De azt kell hogy mondjam, utána teljesen felborult minden.

Kb. most jutottam el oda, hogy aránylag kezd rendeződni a havi ciklus.


Én azt hiszem soha nem szednék újra fogamzásgátlót, vannak jó oldalai is, hogy a ciklust beállítsa és mindig tudod mikor van, ez nekem is jó volt, de ami az után következik, mikor abba hagyod, az nem a legjobb időszak.


Még mielőtt bárki azt gondolná hogy miért nem mentem orvoshoz, elmentem, elmeséltem neki a történtet, de csak annyit mondott, rendeződni fog stb.

S búcsúzóul felírt egy másik fajta fogamzásgátlót amit nem váltottam ki.

Ez az amikor is úgy érzem nem adnak teljes felvilágosítás arról, hogy esetleg később milyen "következményei" lesznek a dolognak.

2009. máj. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
nekem elmúltak a pattanásim és nőtt a mellem egy egész kosárméretnyit, de jobban megfogja a szervezetem a vizet és így kicsit olyan mintha híztam volna kb 4 kilót...
2009. máj. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!