Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tabletta szedés közben mennyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kurta* kérdése:

Tabletta szedés közben mennyi idő alatt kezdtetek el hízni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 16:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%

:DDDDDDDDDD

Nem fogsz hízni, ha nem eszel... a tabletta max étvágyat tud csinálni, nem pedig kilókat

2011. jún. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
na jó akkor úgy kérdezem, hogy étvágyat mikorra csinál? :D
2011. jún. 7. 17:09
 3/12 napietus ***** válasza:
én nem híztam, és az étváhyamban sem tapasztaltam változást
2011. jún. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nálam azonnal elkezdődött a hízás, 3 hónap alatt plusz 7-8 kilónál voltam és hangsúlyozom, hogy NEM ettem többet mint azelőtt és az étvágyam sem nőtt. Váltottam másik gyógyszerre, ennél nem jött fel plusz.
2011. jún. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom sajnos, én fogytam. Pedig jó lett volna az a pár plusz kiló. Most 45 kiló vagyok.
2011. jún. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én nem híztam, barátnőm viszont 1-2 hónap után 6 kilót szedett fel, amit azóta se tudott leadni, pedig már nem is szedi a tablettát.
2011. jún. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2 hónap alatt 6 kiló, úgy, hogy én sem ettem többet mint addig. Ráadásul hiába sportoltam úgy se ment le. Másik gyógyszertől egy dekát se híztam..
2011. jún. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
A tabletta szedésnél nem azért hízik meg az ember, mert az miatt nő az étvágya és többet eszik hanem mert az egy hormon gyógyszer és valakinél úgy jelentkezik ez, hogy meghízik valakinél meg úgy, hogy fogy. És a kérdezőnek: Meg ez változó! Emberektől függ!!! Mindenkinél máskor.
2011. jún. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
aki hízott az milyen tablettát szedett?
2011. jún. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sokféle tabletta van és nem mindegy, hogy melyiket ki szedi. Ha a nőgyógyász, aki felírja elküld előtte hormonvizsgálatra, akkor lehet kiválasztani azt, ami sem hízást, sem fogyást nem okoz.
2011. jún. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!