Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló gyógyszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló gyógyszer váltása miért kockázatos?

Figyelt kérdés
Úgy értem, elég gyakoran lehet olyan tapasztalatokat olvasni, hogy a nők gyógyszerváltás után teherbeesnek, pedig előírásnak megfelelően kezdték az új bogyó szedését. Ez miért van?A szervezetük nem tud hozzászokni az új gyógyszer hatásához? Tehát ha vki bogyót vált, az hiába tartja be az utasításokat, nagyobb veszélynek van kitéve? Vagy ez hülyeség?
2011. jún. 11. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt hol olvastad?
2011. jún. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A váltása nem kockázatos, még nem hallottam olyat, hogy teherbeejtettek valakit a gyógyszertárban. Amúgy az orvost kérd meg, hogy magyarázza el ezeket neked, én abban jobban bíznék, mint egy internetes fórumban.
2011. jún. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem akarok gyógyszert váltani, szóval nem ezért kérdezem, csak elméletben érdekel ez a dolog. Hogy van-e annak igazságalapja, hogy váltásnál valamilyen okból csökken a védelem, ezért gyakrabban fordulnak elő balesetek..vagy szimpla véletlen, hogy vki éppen ebben az időszakban esett teherbe, és valószínűleg ha nem történik váltás, akkor is beleesik a hibaszázalékba.
2011. jún. 11. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!