Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van olyan fogamzásgátló, ami...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan fogamzásgátló, ami nem hízlal? Melyik a leghatékonyabb fajta?

Figyelt kérdés
Használnánk óvszert a barátommal, de biztosra akarok menni. Egy pár tapasztalat?
2011. jún. 13. 13:10
 1/8 Burny bácsi ***** válasza:
32%
Sterilizálás. Jobb nincs.
2011. jún. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na ne már...azért később szeretnék gyereket is (majd 10 év múlva). Tényleg minden fogamzásgátló hízlal?
2011. jún. 13. 13:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Erre nincs jó válasz,én többfélét is szedtem már,és volt olyan,hogy egy régebben jól bevállt mellékhatás nélküli gyógyszert gondoltam,hogy újra szednék.El is kezdtem,és elkezdtem utána hízni,bőrbajaim lettek,stb...Szóval hiába vált benne anno,mikor újrakezdtem jöttek mellékhatások.Aztán volt olyantól is mellékhatásom ami elvileg már alacsony hormontartalmú volt... Szerintem szervezete váltogatja,hogy kinek mi válik be...Szerintem a tabi+megszakítás a legbiztosabb módszer....Avagy az óvszer és a megszakítás.
2011. jún. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, miért hiszi mindenki azt, hogy a fogamzásgátló hizlal.

Igen, ott van a mellékhatások között, de senki nem tudja előre megmondani, hogy fogsz e tőle hízni. Én 2,5 éve szedek Lindynette-t és egy dekát sem híztam tőle, semmilyen mellékhatás nem jelentkezett, csak kicsit nőttek a melleim. A barátnőm ugyanezt szedi, ő rendszeres sportolásba kezdett idő közben, és leadott 10 kilót, nemhogy hízott volna...

Egy másik barátnőm nem tudom, milyet szed, de ő se hízott tőle semennyit.

Egy lány van a baráti körömben, aki kicsit hízott, de közben a mellmérete 75B-ről 85C-re változott.

Szóval IGEN, van olyan, ami nem hizlal, Neked kell megtalálni a megfelelő fajtát.

Egyébként ha rendszeresen szeded a gyógyszert, úgy, ahogy elő van írva, akkor nincs szükség az óvszerre mellette. A fogamzásgátló a peteérést gátolja, így ha mindent az előírás szerint csinálsz, akkor képtelenség teherbe esni mellette- tehát nem kell óvszer.

Persze rengeteg mellékhatása lehet, ezért is kell előtte nőgyógyászhoz menni, vérvételre, Leiden mutációt vizsgáltatni, és az orvostól tanácsot kérni.

20/L

2011. jún. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%

én pont a lindynette-től szedtem fel 10 kilót 4 hónap alatt 2 éve... de ilyenkor váltani kell, helyesen felírva valóban nem okoz mellékhatást. (én nem szóltam mert rám fért, bár így utólag bánom :D)

egyébként a tabi + megszakítás hihetetlen hülyeség sztm. a tablettának pont az a lényege, hogy azt az igazán intim pillanatot ne csorbítsa el semmi, ha úgyis ki akarod huzatni utolsó pillanatban, akkor meg védekezz máshogy, ezért ne szedj hormontartalmú dolgot.

2011. jún. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Majd lesz, pár év múlva hormonmentes fogamzásgátló bogyó. Addig marad a nődokira és a szerencsére hagyatkozás.
2011. jún. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
93%
Ne legyetek már ekkora idióták! A fogamzásgátló nem hizlal! Van vizviszatartó hatása, amitől a szervezetedben több viz fog elraktározódni. A másik hatása, hogy fokozza az étvágyat, de ezektől önmagukban nem fogsz 1o kilót felszedni! A megoldás: nem kell annyit zabálni, mint egy viziló, ha a tablettától fokozódik az étvágyad és nem hizol el! Diéta basszus! Czeizel Endrének van egy filmsorozata Szexfilm cimmel, pont az ilyen értelmifogyiknak, amiben elmonja mi hogy van. Egy rész a fogamzásgátlásról szól ajánlom mindenkinek! A szomorú csak az, hogy ezt annó tizenéveseknek csinálták, manapság meg felnőtt emberek azt se tudják, hogy működik a saját testük.
2011. jún. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nuvaringet használok már kb. 2 éve és egy dekát nem híztam tőle. Holott hízásra hajlamos vagyok. A Nuvaring alacsony hormontartalmú.
2011. jún. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!