Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Libidócsökkenés. Mit tegyek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Libidócsökkenés. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Amióta fogamzásgátlót szedek csak nagyon nehezen tudom rávenni magam a szexre.Bezzeg a 7 napos szünetbe le se lehet lőni:))(Gracial-t szedek)

Olyan lányok/nők írnának,akiknek nem okoz a gyógyszer ilyen problémát?Írjátok le a gyógyszer nevét is.

Hátha sikerül kikutatnom a tökéleteset.

Persze tudom,a nőgyógyász majd ír másikat,de nem ez az első fogamzásgátló amit próbálok és unom már a kisérletezést:( (Azzal is tisztába vagyok,hogy minden nő máshogy reagál a bogyókra,de hátha van olyan ami a többségnek bejött)


2011. jún. 15. 17:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

hát, nem tudom, segít-e, de nekem a lindynette-el régen hasonló gondjaim voltak, most, 2 év szünet után próbálkozom gyógyszerrel újra, majd meglátjuk...

de ritka, hogy a l. másnál is ilyen gondot okozzon, csak én voltam szerencsétlen:(

2011. jún. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én jangee-t szedek, és még sosem volt ilyen problémám. De inkább mondd el a dokidnak, ő tudni fogja m a teendő.

22L

2011. jún. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

ha egyfajta gyógyszer libidócsökkenést okoz, akkor valószínű a többi is azt fog.

Hagyd abba a gyógyszert, használjatok gumit.


Ezzel nem csak a libidódat mented meg, hanem a hormonháztartásod is.

Sok nőgyógyász van már, akik ellenzik a fogamzásgátlókat... nem egyértelműen ez a legjobb védekezési forma. Persze a pasiknak igen............ de az egészség is lényeges, nem csak az élvezet.

2011. jún. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Diane35-ről kellett váltanom,direkt szóltam,hogy olyat szeretnék ami nem csökkenti a libidót,ekkor írta a Gracialt.Pedig a Dianne35-el nem volt semmi gond,csak elvileg 3 hónapnál tovább nem szabad szedni:(

A párom sokszor igényli,de nekem meg egész nap a szexre kell gondolnom,hogy megkívánjam Őt.

Szeretem és vonzónak találom,nem vele van baj.

2011. jún. 15. 18:21
 5/13 anonim ***** válasza:

Én Lindynette-t szedek, nálam semmilyen mellékhatás nem jelentkezett. Azelőtt kezdtem szedni, hogy lefeküdtem volna a barátommal, így nem tudom, előtte milyen volt a libidóm, de 3 éve szexmániásnak vagyok titulálva :D Folyton kívánom Őt, legszívesebben minden alkalommal leteperném, ha találkozunk... Szóval nálam nem zavart be a libidóval.

Amúgy jól írja az előző (ha még az, mire elmegy a válasz), ha egy gondot okozott, akkor a hasonló összetételűek is nagy valószínűséggel fognak. Hiszen beleszólsz a hormonháztartásodba, és ebből a szempontból mindegy a gyógyszer neve, csak a hatóanyagok számítanak.

20/L

2011. jún. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Amióta elvesztettem a szüzességem azóta használok fogamzásgátlót.Nem tudnám elképzelni gumival a szexet.Tudom buta dolog,de számomra olyan kiábrándító.

Az igaz,hogy az egészség is fontos,de a mai világban annyi káros dolog van.Ha nem ez,majd más fog ártani a szervezetemnek...ez már elkerülhetetlen.

2011. jún. 15. 18:24
 7/13 TOMAtm ***** válasza:

az ösztrogén pogreszteron ami a nőknél a szex utáni vágyat leginkább szabályozza(valamint a tesztoszteron is nagymértékben!!).

javaslom h menj el vérképre és nézesd meg ezeket.ha valamelyik alacsony,akkor az a felelős a libidócsökkenésért.sajnos csak férfi vágyfokozó praktikákat ismerek,ezért tovább nem tudok segíteni de valószínű az orvos fog tudni(clomid stb).

2011. jún. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"de nem ez az első fogamzásgátló amit próbálok és unom már a kisérletezést:("


Nem akarlak elkeseríteni, de általában aki érzékeny a tablettákra, az mindegyikre így reagál. Persze próbálkozz ha akarsz.

De nem értem mivel jobb az, hogy nincs kedved a szexhez, de legaláb ne kell gumit használni, mint az, hogy gumival, de legalább van kedved hozzá....

2011. jún. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"az ösztrogén pogreszteron ami a nőknél a szex utáni vágyat leginkább szabályozza(valamint a tesztoszteron is nagymértékben!!).

javaslom h menj el vérképre és nézesd meg ezeket.ha valamelyik alacsony,akkor az a felelős a libidócsökkenésért.sajnos csak férfi vágyfokozó praktikákat ismerek,ezért tovább nem tudok segíteni de valószínű az orvos fog tudni(clomid stb).

"


Amíg a nő tablettát szed, teljesen felesleges hormonvizsgálatot csinálni, mert nem szolgál érdemleges infóval. Ilyenkor ugyanis a nő petefészkének hormontermelése nagyrészt ki van kapcsolva...

2011. jún. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ,legfeljebb megmondom a dokinak,hogy hasonlót írjon fel mint az 1.tabi amit szedtem.Hátha bejön.
2011. jún. 15. 19:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!