Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nagy szükségem lenne a tanácso...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szofiivagyok kérdése:

Nagy szükségem lenne a tanácsotokra véleményetekre. Légyszi csak normális válaszokat?

Figyelt kérdés

szóval az lenne a problémám hogy elkezdtem menstruálni eddig is volt néha csak nem ennyire intezív vérzésem és mivel gyűlölöm a betéteteket megpróbálkoztam a tamponnal de valami nem stimmel pedig elég magasra felteszem és a mini mértettel kezdtem de mindig olyan mintha kiakarna csúszni.. nem kéne éreznem semmit de valami mégsem stimmel :(

16/L légyszi


2011. jún. 17. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
szia.ha ki akar csuszni akkor kicsi,használj normalt és az meg is duzzad ha tele van.nekem olyan erősen van meg hogy kell betét meg tampon is.betét simán nem jo,mert érzem ahogy ömlik ki a vér,a tampon meg nem birja csak fél orát.a normál.nagyobbat meg nem fogok használni.
2011. jún. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
épp az a furi hogy nem olyan erős a vérzésem és nem szívja teli magát és mégis ki kell vennem mert a madzagja véres lesz de ha felteszem akkor nem véres az ujjam akkor most mivan??
2011. jún. 17. 20:21
 3/3 anonim ***** válasza:

A madzag azért lesz véres,mert a hüvelyed is véres belül,a vér kifelé folyik belőled...Az nem fog kiesni belőled semmiképp,főleg,ha elég mélyre felrakod,ne aggódj!

Ha meg tele lesz a tampon,azt úgy is érzed,legalábbis én érezni szoktam...nekem elkezd a tamponon keresztül csorogni,bugyborékolni,innen tudom,hogy átáztam és cserélnem kell...Amúgy a tájékoztatóban le van írva,hogy 6 óránként kell cserélni...tovább odabenti higiéniai szempontból nem szabad bent tartani.

Ha esetleg kíváncsi vagy valamire,írj privibe. :)

2011. jún. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!