Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló mellett teherbee...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló mellett teherbeesés?

Figyelt kérdés
Mindig szendszeresen szedtem a fogamzásgátlómat ha ment a hasam vagy ilyesmi kiegészítő védekezést is használtunk,de egy 2hete alhasi görcseim vannak meg folyamatosan hányingerem és félek h egy baba növekszik bennem.Menszeszem minidg megvolt mivel tablettázom de az utolsó alkalommal kevesebb volt mint szokott.nem tudom kétségbe vagyok esve bejelntkeztem nődokihoz kivizsgálásra de csak szerdára tudtam és várnom kell:Szerintetek?
2011. jún. 19. 13:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hát lehet az vagy...de bogyo mellett kicsi az esélye azért...
2011. jún. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
görcsölhetsz mástól is, de a tabletta csak 95%-ig megbízható.
2011. jún. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
99% am és az az 1% is azért van ha valaki nem szedi rendesen és terhes lesz,ne lehessen beperelni a gyógyszergyártó céget.ritka esetben van aki ameltt lett az ,de én egy emebrt se tudok mondani ismerösök között aki mellette az lett volna...
2011. jún. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

hát igen kevés az esélye de kitudja..

Amúgy gondoltam még petefészekgyulladásra is mert annak is hasonló tünetei vannak de hát majd szerdán kiderül adig meg marad az idegesség

2011. jún. 19. 13:16
 5/13 anonim ***** válasza:
A hasfájás lehet a gyógyszertől nekem is szokott egy bizonyos időszakban, a hányingert pedig sokszor mi magunk produkálunk amikor megijedünk. De lehet a gyógyszer már nem jó neked és jönnek a mellékhatásai.
2011. jún. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
hát lehet erre is gondoltam ez már a második amit kipróbáltam mert az elsővel is voltak gondok...
2011. jún. 19. 13:23
 7/13 anonim ***** válasza:
A párszáz forintos teszt csak nekem jutott kapásból eszembe?
2011. jún. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
de azokba meg nem bízom szerintem fölösleges pénz kidobás
2011. jún. 19. 13:33
 9/13 anonim ***** válasza:
hát a teszt talán hasznosabb mint a fog gátlo...mert az legalább nem avatkozik a hormonokba...
2011. jún. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
vérvétel volt mielőtt felírták az elsőt, meg a másodikat??
2011. jún. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!