Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tudom, unalmas mar a kerdes,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, unalmas mar a kerdes, de szerintetek lehetek-e terhes?

Figyelt kérdés
Tegnap este 9 korul fekudtem le a baratommal azon a nap harmadjara, de mindharomszor vedekeztunk ovszerrel. A harmadik alkalom mar kisse elnyult, igy a gumi felmondta a szolgalatot, de mi ezt csak azutan vettuk eszre amikor mar baratom belem elvezett! 2 oran belul bevettem a Escalelle nevu esemenyutani tablettat. Szerintetek igy, hogy mar a harmadik egyutletbol szarmazo ondo kerult belem, penteken kell,hogy megjojjon a menstruaciom es, hogy 2 ora mulva mar bevettem a tabit, lehetek-e terhes? Nagyon ideges vagyok, kerlek segitsetek! 16/L
2011. jún. 20. 22:13
 1/10 anonim ***** válasza:
igen, unalmas a kérdés. Látszik, hogy gyerek vagy.
2011. jún. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon-nagyon kevés rá az esély.
2011. jún. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Már az vagy!
2011. jún. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Annak hogy hanyadik együttlétetek volt adott napon semmi köze a dologhoz, az örökítőanyag az örökítőanyag. Ha a bogyó amit bevettél hatásos akkor nem lehet gond.
2011. jún. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Koszonom az ertelmes valaszokat!
2011. jún. 20. 22:26
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem se lesz gond, bevetted időben a tablettát, lényeg h ne idegeskedj! Ha péntekre várod a mensesed akkor valószínű nem voltál peteérés körüli napokban sem( bár ez soha nem kiszámítható.) Fogamzásgátlót nem szeretnél szedni? Akkor nem kéne izgulni :) De ezt jó hallani h rendesen védekezik valaki :)
2011. jún. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem 1-2napon belül meg jön a tabletta miatt. ha megjön nem lehetsz az. de inkább 2 hét múlva vegyél egy tesztet.


Lexi19


lehet hogy gyerek de legalább védekezik nem úgy mint sok 'értelmes' felnőtt...

2011. jún. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat! Korulbelul 36 oraja vettem be a gyogyszert, de eddig nem jott meg meg.
2011. jún. 21. 09:43
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha bevetted a bigyót, nem lehetsz terhes. De a mensidet ne várd péntekre (vagyis ne ijedj meg, ha nem jön meg), mert a tabletta nagyon ártalmas, és nagy eséllyel összezavarhatja a menstruációdat.
2011. jún. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

most erre tényleg miért kell beszólni?

nem 13 éves aki dug látástól vakulásig védekezés nélkül..

véletlen elszakadt a gumi és tette, amit ilyenkor tenni lehet.

baba biztos nem lesz :) de igen, a bogyó lehet, hogy összezavarja a hormonjaidat.

2011. jún. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!