Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes? (unalmas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? (unalmas kérdés tudom)

Figyelt kérdés
Attól lehetek terhes, hogy orálisan izgattam a barátom, de nem élvezett a számba, és utána csókolóztunk, és 10 perc múlva körülbelül ő izgatott engem orálisan?Tudom hülye kérdés, szexelni még nem akarok, de már ettől is furán érzem magam, hogy mi lesz hogyha ettől esetleg.... szerintetek?
2011. júl. 2. 00:34
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
lényegében kizárt
2011. júl. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
nem, nemlehetsz, ha felezéses alapot is veszel, nálad 50%, mikor csókolóztál vele ő átvett ebből 25%ot, majd mikor neked csinálta 12,5%, ráadásul tuti nincs 10 cm es nyelve "sztem" és "élvezés előtti" váladék fiúknál mindig "kenőanyag", tartalmaz spermiumot de sokkal kevesebbet", nem nem lehetsz terhes
2011. júl. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
köszi szépen, azért megnyugtattál :) bár nem tudom, ma (szombat) kéne megjönnie... és ez egy hete volt.
2011. júl. 2. 00:40
 4/26 anonim ***** válasza:

Nem lehetsz.

És azért marad el,mert idegeskedsz a dolgon,és ha ideges vagy,akkor elcsúszhat.

2011. júl. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:

Csak úgy elélvezett a nagyvilágba? Került hozzád sperma? Került a hüvelyedbe sperma? Került akárhova is hozzád?

Akkor? Mitől félsz?

Ez olyan, minthogyha maszturbáltál volna, és megkérdezed, lehetsz-e terhes.

Leírásod szerint, hozzád, nem került sperma, sem szádba, sem egyik nyílásodba sem, akkor meg mit izgulsz?!

Komolyan, hány éves vagy te?! 12? Hetedikben, vagy nyolcadikban az a biológia tananyag, hogy megtanítják a szaporodást. Kilencedikben pedig még részletesebben. Vagy csapj fel egy könyvet, van nagyon sok felvilágosító könyv. Esetleg kérdezz meg egy felnőttet. Szerintem akárki szívesen elmondaná neked a gyereknemzés folyamatát.


De azért mégis... Ha ennyire félsz, akkor menj el nőgyógyászhoz, szerintem ő is szívesen elmondana neked dolgokat, és nem mellesleg írna fel fogamzásgátlót, hogy nehogy megtörténjen valami...

2011. júl. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:

És kihagytam. Az előnedvek sem okozhatnak olyan sok gondod, hogy terhes lehetsz.... Ne izgulj ;)

(Előző)

2011. júl. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Ha ráadásul egy héttel volt, akkor már egy hete volt az ovulációd is + nem élvezett a szádba, eleve a szádról van szó, eltelt 10 perc, csak kívül volt a nyelve... nem vagy terhes.
2011. júl. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, igen megérdemlem a letolást.... hogy ennyit idegeskedtem a semmiért....... szégyenlem magam..... de azért köszi hogy legalább elhihetem ezeket magamnak is :)
2011. júl. 2. 00:49
 9/26 anonim ***** válasza:

*észrevétel:

"szexelni még nem akarok"

Már azt teszed. Mert az orális szex, az ugye mint ahogy a neve is mondja...

2011. júl. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Hány centis nyelve van barátodnak?
2011. júl. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!