Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Használ valaki pharmatexet,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Használ valaki pharmatexet, mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. jún. 25. 15:12
 1/9 anonim ***** válasza:

Pharmatex kúp...

19.hétben vagyok. :-)

És a védőnőnek van mégegy pharmatexes kismamája :-)


Csak gumit, ha biztos akarsz lenni.

2011. jún. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
gumit nem birok használni, a barátomnak ugy nem megy a szex. de ti megszakitást meg naptármódszert is hasznaltatok? mert én azt is hasznalok hozzá. csak ugy beleélvezéssel egyutt nem merném én se bevallalni....
2011. jún. 25. 15:17
 3/9 anonim ***** válasza:

jó, ha kiegészítő a kezelés, akkor használnám :-)

off:de azért gumi nélkül...azért egy tesztet csináltatnék és utána vágnék bele :-S

(nem akarok most erről papolni, de öcsém így szedett össze herpeszt és mégegy nyavalyát, mert ugye nemcsak aids létezik)

2011. jún. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
a barátomnak nincs semmi baja, nem k.félt össze-vissza.. óvszert nem tudunk használni, egyszerűen nem megy neki ugy, lelankad, és annyi..
2011. jún. 25. 15:39
 5/9 anonim ***** válasza:
jó, hát kiegészítő védekezésnek megfelel szerintem
2011. jún. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 vikotrot ***** válasza:

az óvszerről annyit, hogy nézzétek meg jó méretben van-e?(ha kicsi, semmi sem fogja feltámasztani.)

aztán húzd fel neki te!Hidd el meglesz a hatása. Ha közben még egy kicsit simogatod is, akkor totál kész lesz...

18/F

Ui.:Pharmatexben én sem bízom. Szóval naptár módszer, hőmérőzés, és plusza pharmatex, akkor talán igen.

De akkor már inkább dogamzásgátló...

2011. jún. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A legbiztosabb tipp,ha teherbe akarsz esni,


használj Pharmatex-et...

2011. jún. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tuti az a baj a gumival, hogy kicsi, vegyetek nagyobbat. A dobozra rá van írva a méret. Nézzétek meg. A Pharmatex állítólag tényleg gyenge. Nem ajánlotta nekem a doki sem.
2011. jún. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem kicsi, a végén a zacskó zavarja, és nem megy aztan a szex. fogamzásgátlót meg nem szedhetek, azt mondta az orvos.
2011. jún. 25. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!