Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Használ valaki Pharmatexet?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Használ valaki Pharmatexet? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. jan. 31. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Használtunk bevált, mi tabi használtunk az csíp picit és fontos hogy megvárjátok míg feloldódik te amúgy jó asszem van gél is.
2010. jan. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, én az előző párommal használtam...

... 1 -szer. Nem tetszett neki. (gondolom azért nem, mert hát elmentem benne, és szerintem az a vegyszer kicsapta a fehérjéket az ejakulátumomban. Aztán amikor ezt "kiszülte" a lány, az nem teccett neki.


Ja meg kicsit büdös. Utána orálisan már nem lehet szeretgetni a lányt, viszont az óvszernél ilyesmi nem áll fenn.


Az árát szerintem teljesen megéri, mert egy kúp 2 órán keresztül véd. Viszont ha a lány testére, sé nem a testébe élvezel, akkor még 1 körre érvényes a kúp :-)


És hát nem kell óvszerrel se vacakolni.

2010. jan. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szóval pontosítom: 2 órán keresztül ad védelmet, ez idő után ha megtörténik az aktus, ha nem, uj kúp kell. És úgy van kitalálva, hogy 1-1 kúp kell minden lövésre. (így már egyértelmű lesz, hogy fent mire gondoltam)
2010. jan. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én tabi formában használom rendszeresen előző csajommal kúp formában kipróbáltuk. Mindkettő védett. Szerintem minden ok vele. Kicsit valóban tud csípni és utána nincs orális móka ha nem zuhanyoztok. De valóban kényelmesebb mint a gumi.
2010. febr. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem nem jók a tapasztalataim...lány vagyok terhes nem lettem de nem nedvesedtem jól a tabis változattól szal hanyagoltuk mert gyakorlatilag elölről kezdhettünk mindent miután feltettük és sztem vmire allergiás is lehetek v nemtom de más okot nem találok arra h utána nepokig kellemetlen érzés volt odalent nah érted... -.-' szal nemtom 1 próbát megér mert védeni véd :)
2010. febr. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Mi a Pharmatex hüvelytablettát használjuk és jó tapasztalataink vannak. Igaz néha csípő érzéssel jár de ez ritkán fordul elő. Nem szügséges mellé óvszert használni, lényeg hogy megvárjátok a tíz percet és előtte és utána ne mosakodj ott. Ha termékeny napjaidban vagy használjátok megszakítással kiegészitve.

Nekünk bevállt, eddig nem volt gond belőle. (Nem lett baba).

2010. máj. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!