Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nagy baj-e hogyha egy nap...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy baj-e hogyha egy nap elfelejettem bevenni az aznapi gyógyszert? Már később jöttem rá, mint 12 óra és már nem is vettem be, hanem márcsak a következőt. Terherbe eshetek-e ebben a ciklusban?

Figyelt kérdés
2008. febr. 24. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
EN azt mondom, igen, lehetsz terhes, az ilyennel nem jo jatszani, a tablettat vagy szedni kell eloiras szeruen vagy inkabb nem. En is tablettat szedek es egyszer kettot vettem be, most tokre felek, megjon e, mert furan erzem magam. Drukkolok.
2008. febr. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én nőgyógyászom azt mondta, hogy a mai fogamzásgátló tabletták 36 órát is kibírnak. Ha régóta szeded, akkor talán nincs baj, de fontos, hogy ne csináljebből a figyelmetlenségből rendszert, mert ezt igancsak fájlalni fogja a szervezeted!
2008. febr. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Velem is elofordult már ilyen.Inkább egy hétig használtunk ovszert is, a biztonság kedvéért. Szerintem tedd ezt te is!

De egyébként nem hinném, hogy problémát okozna!

2008. febr. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Be kellett volna venned az elmaradt szemet is! Ha régóta szeded, akkor nem hiszem, hogy lehet baj (én is voltam már így), de ha még csak nemrég kezdted, akkor nem ártana, ha védekeznétek!
2008. febr. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez mindenkinél előfordul néha, nem vagy egyedül.

A biztos az, ha használsz óvszsert is a következő levélig. De egy tabi még nem szokott akkora gondot okozni, főleg ha jó ideje szeded a tabit.

Egykomponensű tabiból még kettőt be lehet venni, ha el is mult a 12 óra, legalábbis az enyémet igen...

2008. febr. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A kétfázisúból is be lehet az tuti, mert az enyém ilyen! Viszont úgy tudom, hogy a 3 fázisúból már nem lehet!
2008. febr. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!