Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Peteérés vagy beágyazódás? (lent)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Peteérés vagy beágyazódás? (lent)

Figyelt kérdés
2 napja szúrkál a hasam, hol jobb, hol a bal oldalon, barnás pecsételő folyásom is van. A ciklus.hu szerint tegnap volt peteérésem, de én ezt eddig még így soha nem észleltem volna. Félek, hogy ezek a tünetek a beágyazódás miatt lehetnek, viszont már csináltam 2 tesztet is a szex után 2 héttel, és negatívak lettek. Szerintetek akkor mégis a peteérés miatt van? És ha igen akkor ez a kellemetlen érzés meddig tart?
2011. jún. 26. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Egy pillanat, csak vetkőzzön le deréktól lefelé, dőljön hanyatt, tegye szét a lábát és megvizsgálom.



Ezt mi honnan tudjuk, hogy mi volt?

Kezd az az érzésem lenni, hogy itt mindenki csak annyi ésszel rendelkezik, hogy a pasijának tegye szét a lábát, mert ő házhoz megy. A nunászt fel kéne keresni, egyedül nem talál oda, annak már nem tudja széttenni a lábát. Inkább otthonról várja mindenki a csodát, hogy távgyógyításban megmondja valaki, terhes-e.


Nem tom. Szokott lenni az Ezo-tévében távgyógyító, jövőbelátó, meg keress interneten kártyavetős oldalt, hátha megmondják a szellemek.

2011. jún. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Még jó, hogy tiszta anonym...

Kérlek hozzáértők, rendes választ is!

2011. jún. 26. 10:07
 3/6 anonim ***** válasza:

ez a 'hol a jobb, hol a bal oldalon szurkálás' furcsa, általában az egyik oldalon szokott és egyértelműen az ovuláció (peteérés) jele. nem a beágyazódásé. soha nem éreztél még ilyet? vékony (40-45 kg) lány vagy, ugye? ez utóbbi azért fontos, mert általában csak a nagyon vékonyak érzik meg így az ovulációjukat.

a kellemetlen érzés a pete kiszabadulásáig tart, ezt általában egy még erősebb belehasításként érzed.

2011. jún. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Soha nem volt még ilyen érzésem...De több vagyok mint 40 kg.
2011. jún. 26. 12:14
 5/6 A kérdező kommentje:
De nekem folyamatosan fáj a hasam, mintha mensrtuációs görcs lenne. De valamikor erősebben belehasít.
2011. jún. 26. 12:15
 6/6 anonim ***** válasza:

a hasad fáj vagy a petefészked? ez nem mind1 és elég világosan meg lehet különböztetni. legalábbis én meg tudom.

mindenesetre ha két teszted negatív lett két héttel a szex után, akkor az biztos, hogy nem beágyazódás.

2011. jún. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!