Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gyógyszer abbahagyása után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyógyszer abbahagyása után nincs menzesz, irány a nőgyógyász?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy mivel a betegtájékoztató szerint bármikor abbahagyható a gyógszer szedése, nem fejeztem be a levelet. Azóta nem voltam együtt senkivel. Egy hónap eltelt, és azóta sem jött meg. Az elhagyás előtt 1-2 héttel volt együttlét. Mostmár kezdek komolyan berezelni.
2011. jún. 26. 19:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A legnagyobb butaság, amit csinálhattál, hogy levél közben hagyod abba. Ilyenkor mindenképp meg kell várni a levél végét, nem csodálom, hogy nem jön meg... Irány a nődoki!
2011. jún. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Csináltass egy terhességi tesztet. Elvileg ha abbahagytad a csomag beszedése előtt a gyógyszert, akkor lehetett ovulációd, és egyes vélemények szerint a spermium több hétig is elél a női szervezetben :S de lehet sok más oka is nyilván, én még sose hagytam abba hamarabb a gyógyszert, úgyhogy nem tudom. És persze, menj el nyugodtan nőgyógyászhoz, ő tud legjobban segíteni.
2011. jún. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Moszuke ***** válasza:

az a több hét amíg elél a spermium a csajban jó lesz 3-4napnak is...

de szívesen elolvasnám azt a véleményt ahol heteket írnak.

hetekig az én testemben sincs meg, nemhogy 1 idegen helyen:S:D

2011. jún. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nagyon hülye vagyok, félreértettem a betegtájékoztatót. istenem... tehát lehetséges, hogy az 1-2 héttel az abbahagyás előtti szextől teherbe estem? nincs megvonásos vérzés, semmi.
2011. jún. 26. 19:39
 5/12 anonim ***** válasza:

Orvosis vagyok, a mi fejlődéstan könyvünkben 7-14 nap van írva, amíg elélhet a petevezetőben. Szóval annyira nem alaptalan.

Első válaszoló voltam.

2011. jún. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
jézusom
2011. jún. 26. 19:47
 7/12 A kérdező kommentje:
és mi van akkor, ha valakinek mellékhatás miatt kell abbahagynia levél közben? nem gondoltam, hogy visszamenőlegesen gond lehet...
2011. jún. 26. 20:02
 8/12 anonim ***** válasza:
7-14 nap? :O Jó tudni, mivel 2 év múlva abba akarom hagyni a gyógyszert.
2011. jún. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyedül a trombózis, stroke, szívinfarktus az a mellékhatás, amikor abba lehet hagyni levél közben, mert akkor a legkisebb gond is nagyobb a hormonkavarodásnál. Minden egyéb mellékhatásnál ki kell várni a levél végét, mert úgy összekuszálja a hormonrendszert, hogy nehezen lehet helyretenni. Ez nem cukorka, amit csak úgy abba lehet hagyni.
2011. jún. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
én sem tudom, hogy képzeltem, hogy abbahagyhatom nyugodtan... olvasom, hogy késve, nehezen jön meg, miután leállunk vele, én a megvonásos vérzés miatt aggódom. vagy elképzelhető, hogy egyszerűen nincs,a menstruáció pedig késik a kavar miatt?
2011. jún. 26. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!