Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tapasztalatok helyi fogamzásgá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatok helyi fogamzásgátló hüvelykapszulával? Mennyire biztonságos ezzel a módszerrel a védekezés?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék fogamzásgátlót szedni, mert túl sok negatív hatásról hallottam... a barátom viszont hallani se akar a gumiról, viszont nagyon nem jönne jól egy terhesség.

Van egyáltalán jó megoldás?


2011. márc. 8. 00:28
 1/7 anonim ***** válasza:
A pharmatex készítmények szinte semmit nem érnek (legalábbis az én nődokim szerint). Ha mégis ezt használod, akkor csak megszakítással + naptármódszerrel együtt ajánlott. Sajnos nagyon alacsony a hatékonyságuk, nem véletlenül terjedt el a "pharmatex baba" kifejezés. A pasid húzzon gumit a farkára vagy ne szexeljetek, ha nem akarsz fogamzásgátlót szedni vagy baj lenne a baba.
2011. márc. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az hogy túl sok negatívumot hallottál elég baj, mert egy fogamzásgátlónak több jó tulajdonsága van, mint a pletyka amit hallottál.

Ezeknek a mai gyógyszereknek alacsony a hormontartalmuk,nem okoznak azért olyan problémákat.

Ha hízást hallottad, ez is baromság, nincs benne olyan hormon, ami ezt okozza. Én és szerintem még több ezer nő aki már évek óta szedi, nincsenek ilyen panaszai, nekem se voltak soha. Ideje lenne felnőni.

A helyi fogamzáságtló kb. 50 %-ban hatásos, de az mivel jobb,hogy a szeretkezés előtt kenegeted magad, meg feldugod a gyógyszert, megvárod,míg megszárad, az közben folyik mindenfelé..szerintem érdemesebb lenne utánajárni a fogamzáságtló gyógyszernek.

Az meg,hogy a barátod hallani se akar a gumiról, ez az ő bunkósága. Ha olyan műtéted lett volna, ami miatt nem lehet ilyen készítményeket használni, akkor mit csinálna?

2011. márc. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Az hogy túl sok negatívumot hallottál elég baj, mert egy fogamzásgátlónak több jó tulajdonsága van, mint a pletyka amit hallottál.

Ezeknek a mai gyógyszereknek alacsony a hormontartalmuk,nem okoznak azért olyan problémákat.

Ha hízást hallottad, ez is baromság, nincs benne olyan hormon, ami ezt okozza. Én és szerintem még több ezer nő aki már évek óta szedi, nincsenek ilyen panaszai, nekem se voltak soha. Ideje lenne felnőni. "


Azért ez is baromi nagy túlzás. Örülj, hogy neked nem volt gondod tőle. De bizony számtalan nőnek meg van. Egyszer csináltam egy kérdőívet, 50 kitöltőből csupán 10 olyan volt, aki semmilyen negatív mellékhatást nem tapasztalt.

A baráti körömben is lassan elfogynak a tabit használó nők. A legtöbbnek a libidója csökkent nullára, van, aki állandó fertőzéstől szenvedett...

Lehet, hogy kevesebb a mellékhatása az alacsony hormontartalmú tabiknak, de attól még sok van.

Ráadásul azoknak a nőknek, akik tabit szednek, legalább a fele baromira nem alkalmas a szedésére ilyenolyan okok miatt, csak az orvosok cseszik kivizsgálni normálisan...


A kérdésre válaszolva pedig: A pharmatex maximum megszakítással együtt megbízható, de én azért még a naptűármódszert is hozzávenném.

A pasid meg egy önző disznó. Neki az óvszer csak kényelmi kérdés, nem lesz sem,mi baja tőle, neked viszont lehet bajod a tabitól.

Esetleg használjatok hüvelyi pesszáriumot spermiciddel együtt.

2011. márc. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha hízást hallottad, ez is baromság, nincs benne olyan hormon, ami ezt okozza. Én és szerintem még több ezer nő aki már évek óta szedi, nincsenek ilyen panaszai, nekem se voltak soha. Ideje lenne felnőni. "


180 centi vagyok és ehhez évek óta 57-58 kiló voltam vagyis világéletemben vékony, nagyon vékony. Amikor elkezdtem szedni a gyógyszert (ez volt a Lynditette 20) 3 hónap alatt felment rám 10 kiló úgy, hogy NEM ettem többet, ugyanúgy jártam futni meg úszni. Még most is azt mondod, hogy baromság, hogy hízásra hajlamosíthat a gyógyszer vagy szerinted az összes mérleg véletlenül mutatott a nagy büdös semmiből egyszer csak 65-68 kilót???

2011. márc. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
csak ez nem a fogamzásgátlótól van, hanem a pajzsmirigyed nem működött eddig sem megfelelően, amihez társult az,hogy normális adagban kaptad a női nemi hormont.Erről is olvashatnál máskor.Ha hízás lép fel, az nem a fogamzásgátló egyedi hatása, hanem más hormonbajjal együtt jön elő.
2011. márc. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
nekem csak a termeszetes fogamzasgatlas jon be!! hormonalistol borzog a hatam es a tobbi..hat nem tudom biztonsagosak-e igazan. Nekem csak a cyclotest 2 plus jott be. egyszeru a kezeles es termeszetes. nagyon jo dolog :-))
2011. máj. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :) !!!
2011. máj. 18. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!