Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elfelejtettem aznap gyógyszert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejtettem aznap gyógyszert bevenni, mikor épp lefeküdtünk. Szerintetek lehet ebből baba?

Figyelt kérdés
Másnap délelőtt jutott eszembe, akkor bevettem a kimaradtat, és pontos időben a másikat. Bár nem bánnánk ha hárman lennénk, már régóta együtt élünk. Ami megijeszt, hogy fiatal vagyok még...
2011. jún. 29. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Bal oldalt, ahol a témák listái vannak, ott alul van ilyen:


"Mindenben kereső"


Oda írd be, és körülbelül 10 ugyanilyen kérdést találsz, ahol sok válasz közül válogathatsz :)

2011. jún. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Olvasd el a betegtájékoztatót, mit ír?

Úgy tudom, ha 12 órán belül bevetted a megszokotthoz képest, valószínűleg nem lesz baj. De ha nem vetted be időben, akkor is kicsi az esélye a babának, viszont 12 óra elteltével gyengül a tabletta hatása, már nem vagy teljesen védett, lehet extra peteérésed. Nincs sok esélye, de elképzelhető.

2011. jún. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kicsúsztam a 12 órából, de bevettem a kimaradt szemet. Elolvastam, egy hétig kieg. védekezés kell, az megvolt. És már egy éve szedem, ez nem tudom számít-e, eddig sose felejtettem el, ez volt a legelső.
2011. jún. 29. 15:12
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem számít, hogy régóta szeded, ezeknek már annyira alacsony a hormontartalmuk. De azt olvastam, hogy ha pl. a második héten marad ki, kevesebb az esélye a babának, mint az elsőn, vagy a harmadikon. De semmiképpen nem nagy az esély rá. Csak hát száz százalékra nem lehet mondani.


Én vagy három éve szedem, eddig mindig pontosan bevettem, be van állítva a telefon, hogy el ne felejtsem, a múltkor mégis kimaradt egy, gondolom a rutin miatt. Akkor néztem nagyon utána interneten fórumokon, ahol orvosok válaszoltak. Ott írták, hogy minden egyes tabletta kihagyásával csökken a védettség, de kicsi az esélye a terhességnek, azért sajnos nem teljesen kizárható.


Nálam nem lett semmi baj. Én azt mondom, ne nagyon izgulj. Ha nem jön meg a vérzésed a következő szünetben, azért csinálj tesztet.

2011. jún. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!