Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Várjak még egy hónapot, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várjak még egy hónapot, vagy már nem kell más fogamzásgátlót használnom?

Figyelt kérdés
Egy hónapja szedek fogamzásgátlót, időben bevettem, max. egy óra eltéréssel. A tájékoztatóban azt írja egy hetet kell várni, az orvos egy hónapot mondott. Mi kivártuk az egy hónapot, de kétszer volt olyan hogy ittam alkoholt. Akkor is bevettem, a mikor ittam! Csak nem tudom hogy az alkohol mennyire befolyásolja ezt, mert erről nem szól tájékoztató, egyébként Yasminelle-t szedek. A második hétben ittam, egy bulin, meg a harmadikban. 1x- 1x!
2011. júl. 4. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Hacsak nem ittad magad hányásig akkor nem befolyásolja.
2011. júl. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nyugi nem befolyasolja az alkohol csak ha kihanyod tole... épp azert nem kell piával bevenni de más semmi koze hozza.

Nyugodtan lehet mostmar barmi nélkül szexelni

2011. júl. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát, az a helyzet hogy a józanodás és hányás után vettem be, bármi szégyen, suli záró volt! :)
2011. júl. 4. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!