Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetseges, hogy terhes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetseges, hogy terhes vagyok, ha ezeket a jeleket erzem?

Figyelt kérdés
Fogamzasgatlo tablettat (Gestomix) szedek majdnem egy eve de ebben a honapban antibiotikum, hanyas, hasmenes miatt inkabb ugy dontottunk, kiegeszito vedekezest hasznalunk a biztonsag kedveert. A menstruaciom utan ket nappal Patentex kupot hasznaltunk megszakitassal, utana meg ovszert, elvileg rendesen. A kovetkezo menstruaciom jovo het szombat korul varhato. Par napja viszont faj a hasam es hanyingerem van neha, reggelente, de van hogy egesz nap es a melleim feszulnek. Hasmenesem is volt ket-harom napja. Lehet hogy terhes vagyok? Elvileg rendesen vedekeztunk, es a hanyinger, gyomorfajas lehet mastol is, de a mellfeszules?
2011. júl. 5. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem elég kicsi az esélye, hiszen rendesen védekeztetek. Esetleg feszülhet attól is a melled, hogy meg fog jönni, nem? (Nekem szokott már sokkal előtte is.)
2011. júl. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nekem is szokott, de nem ketto hanem max. egy hettel elotte, ezert vagyok ideges...
2011. júl. 5. 11:05
 3/5 anonim ***** válasza:

A mellfeszülés lehet a közelgő menstruáció jele is, csak a gyógyszer miatt elszoktál ettől a tünettől.

De ha veszel egy terhességi tesztet, minden kiderül.

2011. júl. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
a gyogyszer alatt is fajt a mellem egy hettel a menstruacio elott.. a kovetkezoig mar nem tudok tesztet venni mert kulfoldon vagyok es nagyon nem ismerem a kornyeket..
2011. júl. 5. 11:09
 5/5 anonim válasza:
a megszakítás nem ép a legbiztonságosabb védekezés figyelembe véve hogy a fiúk közben is váladékoznak ami szintén tartalmaz ondó sejteket. ha félsz attól hogy terhes lehetsz vegyél egy tesztet és kiderül hamarabb megkapod a biztos választ mint itt.
2011. júl. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!