Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy a telefon...

Lehetséges, hogy a telefon vesz valami más jeleket? (temetőben)

Figyelt kérdés
A temetőben voltam épp, és csörgött a telefon. Felvettem, de csak furcsa hangok jöttek. Nem hiszek ezekben a szellemekben, de nem volt a közelben még fa sem, hogy megzavarta volna a telót. Letettem, utána visszahívott, és akkor már jó volt a hang. :S Mi lehetett? (Már kezdem azt hinni, hogy a szellemek kavartak be.) :D
2011. jún. 26. 22:22
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
A hangról még annyit, hogy furcsa volt, nem igazán tudom mihez hasonlítani. Mintha vízben bugyborékolna valami, de teljesen "száraz" volt a hang... Nem is lehet ezt leírni. :S
2011. jún. 26. 22:23
 2/23 anonim válasza:
Nem is kell hinni ezekben a dolgokban:) Egyszerűen csak rossz volt a vonal, velem is előfordult már nagyon sokszor, lehet hogy nemvolt valami jó a térerőd, de lehet készülék probléma is:) Üdv.
2011. jún. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
65%
szellem.vagy a hülye szolgáltató szorakozott engem útközbe hívtak ott is csak ilyen bugyborék/zörgés forma volt azt késöbb hívtak jónapot kivánok futatlya a naplot? any.ádat futatom az utcán-.-
2011. jún. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

köszi!

(drakonak szolics: :) Láttam, több helyen is a válaszaid. Olyan egy retardált hülye lehetsz, DE ezt csak pozitív véleményként mondom.) :D

Nem is tudom melyik a rosszabb. A szellemek, vagy hogy rossz a telóm. :/ Remélem csak a vonal volt hülye, és nem kezdett el túlvilági hangokat közvetíteni. :S

2011. jún. 26. 22:51
 5/23 anonim ***** válasza:
mondom a szolgáltató szórakozott.jolvan hiszek a szellemekben hiszek a démonokban hiszek a mágiában az ilyenekben hiszek. ennyi nem hisztek nemhisztek úgyis fog történni olyan amitől egy pillanat alatt hinni fogtok ezekben. énse hinnék ezekben ha nem történt volna meg velem jópár dolog
2011. jún. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
ezt nem lehet már megtudni akármi lehetett akár még szellem is mivel temetőben előfordulhatnak.
2011. jún. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
De én csak a szellemekben nem akarok hinni, erre meg ilyen hülyeség történik. :S Aludni se merek!
2011. jún. 26. 22:55
 8/23 anonim ***** válasza:
Hát nem muszáj hinni bennük.De nem is kell tőlük félni sem.
2011. jún. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Ne félj tőlük.aludj nyugodtan:)
2011. jún. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Köszi! :) (Remélem nem fognak megenni.) Majd az árny-am vigyáz rám. :P
2011. jún. 26. 22:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!