Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetséges csak a gyógyszert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges csak a gyógyszert felíratni, kivizsgálás nélkül?

Figyelt kérdés
Most készülök először nőgyógyászhoz és tudni szeretném lehet-e csak fogamzásgátló felíratás céljából bemenni anélkül,hogy mindenféle szűrést hajtana végre a nőgyógyász?
2011. okt. 4. 16:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szerencsére NEM.
2011. okt. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Lehetséges, csak életveszélyes is lehet. Ha pl nem végez vérvizsgálatot, és mondjuk trombózisra hajlamos vagy, leiden mutációval vagy ilyesmi, pár hét és bele is halhatsz. Kerültek már ismerőseim intenzívre ilyen nemtörődömség miatt...

Neked meg semmi bajod nem lesz attól, hogy megvizsgál, vérvétel kell, vizeletminta, rákszűrés és ennyi. Ebből maximum a vérvétel kellemetlen. Szerintem az életed megér ennyit.

20L

2011. okt. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Így írták fel ismerősömnek a fogamzásgátlót, így kapott tizenévesen trombózist. Ne haragudj, de ne légy már hülye!!! A te érdeked.
2011. okt. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nagyapámnak ha jól tudom volt trombózisa,ha esetleg hajlamos lennék rá én is öröklés során akkor nem is kaphatok tablettát,vagy olyankor mi van?
2011. okt. 4. 16:46
 5/18 anonim ***** válasza:

Olyankor nem kaphatsz, ezért kell pont a vérvizsgálat.

Ha emiatt szeretnéd kijátszani annyi más megoldás van, de komoly bajod lehet ebből.

2011. okt. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem emiatt szeretném.Egyszerűen csak nem szeretem magam másoknak is mutogatni,ennyi a gond.De akkor ez elkerülhetetlen..köszi a válaszokat!
2011. okt. 4. 16:53
 7/18 anonim ***** válasza:
Mondjuk a trombózisra való hajlamot pont vérvizsgálattal szokták nézni, de ha szűz vagy nem valószínű, hogy nőgyógyászatilag is megnéz.
2011. okt. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Jó ideje élek már szexuális életet csak most már elég idősnek érzem magam hozzá,hogy tablettát szedjek. Vérvizsgálaton már voltam párszor vashiány miatt mondjuk,abból nem derült volna ki ha örököltem volna vagy külön kérni kell,hogy azt vizsgálják ? Már bocsi az ilyen jellegű kérdésekért,de ez nekem is új volt,hogy ha a családban trombózisos van stb...
2011. okt. 4. 17:03
 9/18 anonim ***** válasza:
Külön a nőgyógyász szokott kérni erre kimenő meg STD labort, esetleg hormonokat, de szerintem azt nem indokolt esetben kihagyja.
2011. okt. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Lehet, csak akkor te járhatsz igen szarul, pl. kiderülhet, hogy fokozottan trombózisgyanús vagy és akkor soha életedben nem szedhetsz semmilyen hormont. De ha neked megér tizen/huszonévesen egy agyi érkatasztrófa vagy lábamputáció, csak hogy gyorsabb legyen az ügymenet, akkor hajrá. Van sajnos pár ilyen orvos, aki vaktában írja. Próbálkozni kell.
2011. okt. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!