Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vannak ma még káros hatásai a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak ma még káros hatásai a fogamzásgátló tablettának?

Figyelt kérdés

Pl. a később születendő gyerekre nézve, a lányra nézve, a lány nemi vágyára nézve...


Sokan mondják: a maiaknak már nincs. Én fiú vagyok, ezért közvetlen élményem nincs. De valahogy nehéz elhinni, hogy a mai tabletták tök ártalmatlanok. Írnátok tapasztalatokat? Az ilyesmi mindig hasznos.


2011. júl. 6. 10:24
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Szóval örülnék, ha nem beszélnél így rólunk. Ezen kívül nekem tabletta előtt nagyon hosszú és fájdalmas menstruációm volt. Kb. kéthavonta az ügyeleten kötöttem ki és 8-9 napig tartott. Azóta megszűnt a fájdalom és csak 5 napig tart. (tudom amint abbahagyom, visszajön)
2011. júl. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
31%

Ha kiszakadt nem nem használtátok jól, és majd megtudod a mellékhatásokat mikor eljön az ideje......

Egyébként görcsei másoknak is vannak (konkrétan én migrénes, görcsölős, hányós, lázsas vagyok) mégis megtudtam oldani a problémát máshogy, nem kell tönkretennem magam ezzel...de tudod te tested te életed, csak ne sírj utána....

2011. júl. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Mivel negyed évente vérvételre járok, a legkisebb változás is kiderül hamar. :D Ennyi erővel ne menj ki az utcára, mert jaj tönkretesz a szmog.
2011. júl. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
A gumit jól használtuk, úgy látom sose hallottál hibaszázalékról.
2011. júl. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
71%
És ha már ilyen nagyokos vagy :D tájékoztatlak hogy nem holmi internetes fórumokból néztem utána, hanem egy főosztályvezető ismerősömet kérdeztem meg, aki 20 éve orvos. Azt mondta, hogy 5 év folyamatos szedés teljesen biztonságos megfelelő kontrollok mellett.
2011. júl. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
78%

Fórumok?

Honnan veszed...

Egyébként most írom a doktorimat(5 társammal és egy gyógyszergyár pénzügyi segítségével)és már 45 éve a szakdolgozatom is erről szólt (neten rálehet keresni) a a hormonok késeltetett hatásáról, és többek között fogamzásgátlókat is teszteltünk/tesztelünk......szóval én a két szememmel láttam mit művel, belülről.....nem kell hogy érezz bármit is....

(csakhogy elgondolkodhass szerinted miért van ma annyi iker baba, teljesen meddő nő és férfi valamint fiatal rákos....nyugodtan nézegess statisztikai adatokat mindenkinek elérhetőek...)

2011. júl. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Jaj ugyanmár, mindig ráfogják, hogy attól van. Szerinted ilyen koszos, vegyszeres zöldségek, húsokkal, gyümölcsökkel teli országban miért van ennyi beteg? Nehogy már arra fogjátok, hogy csak azért lesz valaki beteg, mert fogamzásgátlót szedett. Érdekes módon anyám szedett 5 évig, mai napig semmi baja, pedig már 53 éves.
2011. júl. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Ráfogás nem ráfogás....van elég hatása a sejtburjánzásra az alhasi szerveknél....és írtam már hogy nem felnőtt gyermeket vállalt nőkről van szó, nem mennék bele a részletekbe, de náluk teljesen más már a hormon szint (is)ráadásul nem nem össz-vissz öt évről beszélek ...számolj ha valaki ( jó esetben ) 18 évesen elkezdi szedni 40 éves korára 15 évnyi folyamatos gyógyszerelésről beszélünk (pihenő időszakok miatt)ami nem kevés.....

Ráadásul a szervezet 24 éves korunkig fejlődik változik erősödik.....tehát lényegében egy be nem állt egyensúly lesz zargatva.....

Manapság pedig sajnos sok 16 sőt 14 éves lányka él már ezzel a módszerre.......

2011. júl. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nekem meg van annyi eszem, hogy nem fogom 15 évig szedni. Amúgy meg cukorbeteg vagyok és mivel nálunk van zöld jelzés gyerekvállalás előtt, így többet nem kockáztatom, hogy becsúszik egy gumi elszakadás, aztán gyerek lesz. Nekem nem úgy van, hogy jaj terhes lettem, akkor megtartom,hanem előtte 2 millió vizsgálat és ha megkapom a zöld jelzést, akkor próbálkozhatunk.
2011. júl. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Tinédzser korban én se tartom jó ötletnek a fogamzásgátló elkezdését. A kérdező kérdésére válaszolva nekem a szedés alatt nem volt mellékhatás, és ugyan olyan jól vagyok mint azelőtt, nincs hatása a gyerekre. Nem nem ártalmatlan, hiszen vannak akik ,,kölcsönkérik" v szedik 4-8 évig szünet nélkül, amiből baj lesz. Ezért is kell a folyamatos orvosi kontroll.


És aki itt lehülyézett meg lenaívozott mindenkit...jó h itt mindig olyanok küldik a ,,kívánok sok mellékhatást nektek" szöveget akik soha nem szedtek, és csak a negatív statisztikákat bújják. Összes ilyen hozzászólóból a gyűlölködés jön, és miért is? Mert felelőtlenek vagyunk? Mindenki orvosi felügyelet alatt szedi, kontroll vizsgálatokkal. Tényleg ez aztán a felelőtlenség. Senki se tagadja azt, hogy lehetnek káros mellékhatásai ha nem megfelelően van szedve, mi nézzük az érme mindkét oldalát, jó lenne ha ti is leesnétek már a magas lóról. És inkább olyan orvosoknak hiszek akik jópár évtizede ezzel foglalkoznak, mint annak aki csak internetes statisztikát búj. Persze most biztos jön az ,,orvosok meddővé akarják tenni a lakosságot elmélet". Azért meg h ezt rákhoz meg ilyenekhez hasonlítod h emiatt ne haragudj de szégyenletes. Jó h nem azt terjeszted, h ez a rák forrása férfiaknál meg nőknél is. Meg hogy ettől lesznek az ikerbabák...ennyi erővel aki ikreket szeretne szedjen tablettát.

2011. júl. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!