Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a barátnőm nem akarja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőm nem akarja bevenni az esemény utánit, mert fél a mellékhatásaitól mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 10. 14:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
72%

Legközelebb óvatosabb leszel a barátnőddel


Ha meg terhes a barátnőd, akkor gyűjtsetek baba-kelengyére.

2011. júl. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
69%
Gratulálok apuka!
2011. júl. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 napietus ***** válasza:
30%

védekezés nélkül keféltetni magát bezzeg hajlandó volt...közöld vele, hogy az abortusznak sokkal gázosabb következményei lehetnek.


egyébként meg dobjad, mert vagy egy idióta p*csa, vagy direkt be akar húzni a csőbe.

2011. júl. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%
Hát próbálj meg vele beszélni. Máskor meg legyen annyi eszed, hogy kotont húzol.
2011. júl. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
nem élveztem el benne, talán még a szűzhártyáját sem szakítottam át és tudom hogy én voltam a felelőtlen ezzel kapcsolatban
2011. júl. 10. 14:14
 6/20 napietus ***** válasza:
65%

kettőtöké a felelősség, mert ő meg belement (hacsak nem történt erőszak, amit azért kétlek).


szóval vegye csak be szépen. és remélem, mindketten tanultok ebből.

2011. júl. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
vesebetegsége miatt fél a tablettától.
2011. júl. 10. 14:28
 8/20 napietus ***** válasza:
100%
kérdezzen meg egy orvost mondjuk, vagy akár a gyógyszerészt, aki kiadja. ne öndiagnosztizáljon.
2011. júl. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
86%

"kettőtöké a felelősség, mert ő meg belement (hacsak nem történt erőszak, amit azért kétlek).


szóval vegye csak be szépen. és remélem, mindketten tanultok ebből."


Az egy dolog, hogy kettőjüké a felelősség. De bizony a lánynak ehhez több köze van, mert az ő egészségéről van szó. Bizony-bizony ő dönti el, hogy beválallja az esetleges terhességet, vagy beveszi a tabit.

Ez pont olyna, mint hogy a nő dönti el azt is, hogy ha teherbe esik megtartja-e vagy sem. Arról lehet vitatkozni, hogy jogos-e vagy sem, de egyelőre ez a helyzet, mivel az ő teste. Erőszakkal nem lehet lenyomni a torkán a tablettát.

2011. júl. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 napietus ***** válasza:
27%
persze, ő dönti el, aztán meg tartja a markát tartásdíjért. annyira undorító az ilyen :S
2011. júl. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!